Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

butik için kartvizit çalışmam BAHAR BUTİK

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
merhaba siteye yeni üye oldum ilk gönderiyorum çalışmamı umarım beğenmişsinizdir bir tanesini
kartvztbutklm6.jpg

arkadaşlar lütfen ama hiç birini beğenmediniz mi?

Moderatör tarafında düzenlendi:

burhandmr

🌟Usta Tasarımcı🌟
üzerinde baya bir calisman gerek sanirsam, hevesini kirmak istemem ama bunlar pek olmamis, firma ismini (bahar butik) daha derli toplu yapsan, bahar butik yazısının ya tek bir fontta yassan yada fontların yerini degistirsen mesela, cep tel i ismin altına yazmasan, isim puntosunu adrese göre daha büyük mesela adres 8 ise ismi 10 punto yapsan 1.,2.,3. kartlara ne yapabilirsin bilmem ama 4. üncü kartta o daireleri rast gele daha flu koysan, isim ve adresi daha kartvizit krallarına uygun yer ve puntolarda koysan ve firma ismi icin söyledigim gibi bir uyarlama yapsan, rengi magenca disinda bir iki alternatif daha dusunsen daha güzel bisey cikar sanirsan ortaya, emegine saglik ama bunlar olmamis üzerinde buraz daha clis derim. kolay gelsin

yarenay

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence herşeyden önce logonun değişmesi lazım bence. çünkü ilk gözüme batan şey maalesef logo ve firmanın yazı karakterleri... onun dışında fontların büyüklükleri konusunda da sorun var. bir çıkış alıp görmen iyi olur, sanırım karakterlerin büyüklüklerini ayarlaman konusunda yardımcı olur. iyi çalışmalar.

damla1

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
bencede bahar butik yazısı tek fontta olmalı gözü çok yoran bir çalışma olmuş ben derimki kartvizit tasarım örneklerini incele sonra neler yapabileceğine karar ver ama daha sade olmalı sonuçta kartviziti alan kişinin tasarım aklında kalmalı bunun için istediğimiz şeylerin ön planda ve sade olması gerekir...emeğine sağlık

bar.20

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede bahar butik yazısı tek fontta olmalı gözü çok yoran bir çalışma olmuş ben derimki kartvizit tasarım örneklerini incele sonra neler yapabileceğine karar ver ama daha sade olmalı sonuçta kartviziti alan kişinin tasarım aklında kalmalı bunun için istediğimiz şeylerin ön planda ve sade olması gerekir...emeğine sağlık

çok tş ederim yorumun için evet inceliyorum ama tek başıma neler yapabiliyorm bunu merak ettim sadece