Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

grafiker ve stajyer grafiker arıyoruz;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tozkurt

🌱Yeni Üye🌱
Firma ismi: Taxi Production
Çalışma şartları: 09:00 - 19:00 Maaş + Yemek

— Aranılan kişinin özellikleri: Sorumluluk Sahibi, Pc hakimiyeti iyi, CorelDraw,Quark, Freehand, Photoshop kullanabilen, ekip ruhuna sahip, sorunlara hızlı çözümler üretebilen eğitilmek üzere çalışma arkadaşı arıyoruz

Hande DEMİR

♾️Grafik Gurusu♾️
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Özelden msj attım size ilgilenirseniz sevinirim

tolgatumer

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tolgatumer.com
birinci olarak dedikleri gibi hangi şehirde olduğunuzu yazınız.. ikinci olarak maaş ve yemek zaten vermeniz gereken haklar arasında geliyor.. bunu extradan birşey veriyormuşsunuz gibi yazmanıza gerek yok.. tüm sosyal haklar.. özlük hakları bunun yanında yol vs bu gibi şeyler yoksa hiç yazmayın bile...

saygılar
tolga tümer

zerrin1313

🌱Yeni Üye🌱
Ben şuan ivedik organize san. çalışıyorum, yenimahallede oturuyorum. Orta derecede corel ve photoshop bilgisine sahibim. Aynı zamanda Quark ve freehand bilgisinede sahibim. Kendimi geliştirebileceğim bir firmada çalışmak istiyorum. Saygılarımla...

ensarkeskin

🌱Yeni Üye🌱
merhabalar.. üsküdarda oturuyorum. iyi derecede eğitmenlik yapmış derecede corel draw kullanıcısı ve eğitmeniyim. orta derecede freehand & photoshop kullanıcısıyım 2003 yılından beri ajans ve matbaa tecrübem bulunmaktadır. firmanız ile şahsım arasında görüşmeler çerçevesinde karşılıklı anlaşma sonucu firmanızın bana benim size fikir ve mesleki tecrübe takası ile çalışma imkanımız olursa pek memnun olurum. irtibat numaram************* halen düşünülmekte olan bir graiker arama planı varsa görüşmek için sizden telefon beklemekteyim. iyi çalışmalar....

iletişim biligisi yayınlamak yasak PM ile iletişime geçiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

metinfidelyo

🌱Yeni Üye🌱
2 yıldır grafik tasırımla uğraşıyorum.ankara natoyolunda oturuyorum.kendimi geliştirebileceğim bir firmada iş arıyorum.corel ve photoshop biliyorum.çeşitli firmalar da iş deneyimine sahibim.ilgilenirseniz pm den çalışmalarımı gönderebilirim.tasarımlarıma güveniyorum.saygılarımla....

orion_arz

🌱Yeni Üye🌱
ya ayrıca anlamıyorum stajyer arıyoruz diye ilan veriyorlar fakat çok iyi derece program kullnaabilen diye yazıyolar. zaten bu programlara hakim biri stajyerlik yapmaz heralde..

cumhur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
nerede oldugunu yazarmısınız

suyesilmavi

🌱Yeni Üye🌱
merhaba ben gülsüm şehie belirtilmemiş ama... 3 yıl ege life dergisinde çalıştım photoshop ve freehand biliyorum izmirde yaşıyorum

meliss

🌱Yeni Üye🌱
yeriniz nerede acaba bu arada özel mesaj attım bilginize

soner1034

🌱Yeni Üye🌱
kadıköy bolgesınde oturuyorum kasım 16 sında kursum bıtıyor hafta sonları sadece 3 6 arası ilanınızla ılgılenıyorum

grafikel

🌱Yeni Üye🌱
pc den ileti yazdım ama postanız dolymuş göndrilmedi

duygu90

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben grafik-tasarım kursu gördüm acil stajyer olarak düşünüyorum özelden ulaşabilirisiniz

eddasah

🌱Yeni Üye🌱
Ben Eda Şahin Anadolu Üniversitesi İşletme (Örgün) ve Halkla İlişkiler (A.Ö) bölümlerinden 2008 yılında mezun oldum. Bilge Adam Grafik ve Tasarım bölümüne devam etmekteyim.İstanbul Avrupa yakasında ikamet etmekteyim. İlanınızda eğitilmek üzere grafiker adayı aradığınızı belirtmişsiniz Kendimi geliştirmek ve yeteneklerim ölçüsünde yararlı olabilmek için sizinle çalışmak istiyorum.

elfoz

🏅Acemi Tasarımcı🏅
İsim: elif
Semt: Avcılar
Kullandığı Programlar: Photoshop çok ii+Freehand çokii i+Corel Draw adobe illustrator ii kullanmaktayım çok ii pc ve ii mac kullanmaktayım

1.5 seneye yakındır özel bir önce stajerlik sonra kadrolu eleman olarak ajansta illistratör ve grafiker olarak çalışmış bulunmaktayım şuanda iş arıyorum irtibata geçersek işlerimden örnekler göstererek sunum yapabilirim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...