Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllustrator açmıyor hata veriyor

grafok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar merhaba
benim leptop ta illustrator açmıyor:( hata veriyor pcnizde yer yok gibi birşey diyor .
diğer programlar açıyor acaba sizce ne olabilir c ve d hardisc imde bi sürü yer var yerden dolayı olması imkansız

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Laptop Nedir? Dizüstünde taşınabilen, bilgisayarlara oranla daha küçük olan bilgisayar çeşitlerine laptop (dizüstü bilgisayar) denir.
Verdiği hatada ne yazıyor?

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
arkadaşlar merhaba
benim leptop ta illustrator açmıyor:( hata veriyor pcnizde yer yok gibi birşey diyor .
diğer programlar açıyor acaba sizce ne olabilir c ve d hardisc imde bi sürü yer var yerden dolayı olması imkansız

Ben anlam veremiyorum, insanlar yardım istemek amacıyla birşeyler sorup kaçıyor mu?

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
çünkü İllustrator Programı 3D MAx kadar ağır bir program...Ne kadar yer kaplıyor söylemeye zorlanıyorum, galiba yaklaşık 3-4 Gb mı ne:S Bunun için Laptop için taşınabilir HDD (Hard DİSC alması tevsiye ederim)
ya da illustrator için ayrı bir bilgisayar alın

grafok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
toshiba noteboook..
bilgisayarımda 3dsmax ta yüklü ve diğer grafik programlarıda vaar ama birtek illustratorde hata veriyor.. acaba cdde bozukluk olabilirmi?
ondna kaynaklanan bir sebeptenmi yapar acaba...
harddick 250 gb baya yer var

grafok

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Ben anlam veremiyorum, insanlar yardım istemek amacıyla birşeyler sorup kaçıyor mu?

yok arkadaşım neden kaçalım öle bir yazmışsın ki bi an okudum kendimi hatalı hissettim marmariste elektirkler gidip geliyor o yüzden gremiyorum..
önyargılı olmayalım