Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

özdilek çocuk haftası flayer çalışması

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
A4 çift yüz flayer
Geçit AVM ye bekleriz. Fotoğraf çekimleri (mağazanın içinde sarı spotların altında)ve düzenleme geçit AVM Grafik-Baskı ya aittir.
Ajans dosyalarda sorun var dedi, sabah bi sorucam ne sorun var diye..
görünürde bi sorun varmı?

230120091xa5.jpg

230120092wq5.jpg

Benzer konular

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
A4 çift yüz flayer
Geçit AVM ye bekleriz. Fotoğraf çekimleri (mağazanın içinde sarı spotların altında)ve düzenleme geçit AVM Grafik-Baskı ya aittir.
Ajans dosyalarda sorun var dedi, sabah bi sorucam ne sorun var diye..
görünürde bi sorun varmı?

Flayer ne demek? Dön-kart mı acaba? Türkçesi bu olsa gerek...

Çocuk Haftası yazı fontu galiba Balon Black. Bu fontu klasörünüzden silin bence. Klasik bir dergi arası alışveriş sayfasına benziyor... Bir dön-kart için çok basit olmuş..

Bu arada mesaj reklam mı kokuyor:)

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
reklam güzeldir, satışlar artarsa primlerde artar :D

flayer bende ilk kez burda duydum, ve amirler a4 broşüre flayer diye hitap edince, aynı şeyi bende söylemeye başladım

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑

flayer bende ilk kez burda duydum, ve amirler a4 broşüre flayer diye hitap edince, aynı şeyi bende söylemeye başladım

Ah o amirler ah..!

Zaten bir kurtulsak şu "ecnebice" kelimeleri güzel dilimize sokmaktan, sanırım ozaman gerçekten egemenliğimizi ve büyüklüğümüzü de göstermiş olacağız.

Neyse... Konu ile alakalı olmasada aslında önemli bir ayrıntıyı görünce bende düşüncemi ifade etmek istedim... Kusuruma bakmayınız...

İyi forumlar...

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com

Ama bildiğim kadarıyla bu forumda reklam yasaktır aynı zamanda :)

Demek broşürmüş, gerçi bu da Türkçe kökenli değil ama olsun en azından Türkçeleşmiş. Flayer kelimesinden iyidir. Uçurtma mı, uçucu mu nedir diye düşünüp duruyordum.

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
oki önder bey ama, madem reklam yok, arılar niye var?
reklam ruhumda var, biliyorumki aslında hepimizin nefesi biraz reklam kokuyor :)

Önder Adem

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.istanbulletiket.com
oki önder bey ama, madem reklam yok, arılar niye var?
reklam ruhumda var, biliyorumki aslında hepimizin nefesi biraz reklam kokuyor :)

Oki bir yazıcı markası :) Tamam demek istedin galiba...

Elbette reklamcıyız. Ama birinin reklam yapıp diğerlerinin yapmaması haksız rekabete giriyor, doğru mu? Sen reklam yaparsan herkese reklam yapma hakkı doğuyor.. Forum düzeni de bu şekilde sağlanıyor zaten.. Demokrasi için kurallara uymak lazım değil mi?

Manyaq

🌟Usta Tasarımcı🌟
benim pek hosuma gitmedi çalışma özdilek e göre cok basit olmuş:)
emeğinize sağlık

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Ben daha çok artık bu firmanın, farklı broşür tasarımlarına yönelmesi konusunda ısrarcı olmak istiyorum..Kurumsal kimlik kazandığına göre artık turuncu zemin den ve kare kare dekupeli resim mantığından vazgeçmesi lazım..Çok standart ve çok tekdüze bir çalışma mantığı..Ürünler, kare alan, fiyat kutuları, turuncu zemin..Hep böylemi olacak..Kim se birde şöyle yapalım diyemiyormu? Dersede neden onay alamıyor..İlginç..