Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İllüstrasyon kadeh çalışmam

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
kadeheg7.jpg

Kullanılan Program: Photoshop Cs3

Son düzenleme:

wwaslıww

👑Efsanevi Grafiker👑
çalışman güzel olmuş ilknur abLa eline sağlık;)

graphblues

♾️Grafik Gurusu♾️
öncelikle tebrik ediyorum sadece bi sorun şu bardağı altında ve direğin çok kalın olmuş ince olması gerekir diye düşündüm dışında renk tonlar başarılı olmuş eline sağlık

mhmt şhn

🏆Pro Tasarımcı🏆
güzel çalışma arkadaşa katılıyorum bardak altları ince olması gerekir birde yeşil bardakta üst kısımda elips sorunu var tebrikler ....

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
çalışman güzel olmuş ilknur abLa eline sağlık;)

Teşekkür ederim canım sağol.

öncelikle tebrik ediyorum sadece bi sorun şu bardağı altında ve direğin çok kalın olmuş ince olması gerekir diye düşündüm dışında renk tonlar başarılı olmuş eline sağlık

Cam etkisi vermek biraz zorladı açıkçası,artık zamnla inşallah daha iyi olucak.Teşekkür ederim.

güzel çalışma arkadaşa katılıyorum bardak altları ince olması gerekir birde yeşil bardakta üst kısımda elips sorunu var tebrikler ....

Uzun süre bişeye odaklanıp bakınca bi zaman sonra hataları görmek dahada zorlaşıyor,sizler daha rahat görebiliyorsunuz bununda bana faydası oluyor tabiiki:) Teşekkür ederim.

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
İlknurcum cam çizmek çok zordur :) zor bir seçim yapmışsın.. ben hatalarını gördüğüm yerleri işaretledim..
Onun dışında kadehlerin altına gölge vermelisin biraz. daha ön plana çıkar..
renk seçimlerin iyi.. gitgide daha iyi oluyor çizimlerin tebrik ederim :blush:
kadehul8xk4.jpg

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel çalışma başarılı . burda blur efekti değilde keskin hatlar kullanmaya çalışsan detaylı bir şeklde üzerinde çalışıldığı zaman çok etkili sonuçlar çıkar
burda mahir ateşin bir çalışması var bu konuda photoshopta yaptığı incelemeni tavsiye ederim :) çalışmalarının devamını bekliyorum :)

Mahir Ates Portfolio

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlknurcum cam çizmek çok zordur :) zor bir seçim yapmışsın.. ben hatalarını gördüğüm yerleri işaretledim..
Onun dışında kadehlerin altına gölge vermelisin biraz. daha ön plana çıkar..
renk seçimlerin iyi.. gitgide daha iyi oluyor çizimlerin tebrik ederim :blush:
kadehul8xk4.jpg

Teşekkür ederim canım,işaretlediğin yerleri tekrar gözden geçiricem.Beğendiğine sevindim:)

güzel çalışma başarılı . burda blur efekti değilde keskin hatlar kullanmaya çalışsan detaylı bir şeklde üzerinde çalışıldığı zaman çok etkili sonuçlar çıkar
burda mahir ateşin bir çalışması var bu konuda photoshopta yaptığı incelemeni tavsiye ederim :) çalışmalarının devamını bekliyorum :)

Mahir Ates Portfolio

Verdiğiniz linki incelicem mutlaka teşekkür ederim yorumunuz ve paylaşımınız için:)

yorgunella

♾️Grafik Gurusu♾️
Teşekkür ederim canım,işaretlediğin yerleri tekrar gözden geçiricem.Beğendiğine sevindim:)

Verdiğiniz linki incelicem mutlaka teşekkür ederim yorumunuz ve paylaşımınız için:)

İlknur arkadaşın verdiği linki özellikle incelemeni istiyorum :) çünkü kendine ufak ufak bir tarz oluşturuyorsun ve mahir ateşin çizimleri daha da yönlendirir seni tarzına..
tutorialleri de var dikkatli incele :) vakti zamanında bana kendisi fikirler vermişti şimdi de ben sana :) tabi ben mahir ateşin sol eli bile olamam ama :giggle: idare edersin artık :blush:

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
Ben senin sol elin olurum artık:) İnceliyorum linki ,arkadaşa ayrıca teşekkür ediyorum bu vesileyle bu konuyu okuyanlarda incelemiş olurlar,onlarada yardımcı olacaktır.

Rüzgar ALPASLAN

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrıkler guzel olmus bende genel yorumlara katılıyorum alt kısmında da ustekı zarıflıgı korumalıydın emegıne saglık

Son düzenleme:

Imperatore34

🌟Usta Tasarımcı🌟
Süper olmuş ilknur, tebrik ederim.. Ufak hatalarına rağmen güzel görünüyor.

Çalışmalarının devamını görmek dileğiyle. Eline sağlık.

bilgilknur

🏆Pro Tasarımcı🏆
tebrıkler guzel olmus bende genel yorumlara katılıyorum alt kısmında da ustekı zarıflıgı korumalıydın emegıne saglık

Hep aynı şeyi söylüyorum ama napiyim:) İnşallah zamanla daha iyi olucak.Çok teşekkür ederim güzel yorumun için.

Süper olmuş ilknur, tebrik ederim.. Ufak hatalarına rağmen güzel görünüyor.

Çalışmalarının devamını görmek dileğiyle. Eline sağlık.

Teşekkür ederim beğenmene sevindim,inşallah devamı gelicek.

ucurum22

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çalışmada zemin kullanılmalıydı bence..

ÇayLAk93

🌱Yeni Üye🌱
gercekten git gide muhtesemliğe kosuyorsun abla :)

Gülsüm ÖZER

🏆Pro Tasarımcı🏆
Başarılı bir çalışma.
Emeğinize sağlık.