Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İlk dergi kapak çalışmam.

HERNEYSE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
say1.jpg

Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

HERNEYSE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben görüyorum ama.ayrıca avatarda değişmiyor..garip..

RonXL

🌱Yeni Üye🌱
Eline sağlık güzel olmuş fakat benim fikrim şu yöndedir. Çok fazla 3D'ye özenmek yerine 2D fakat daha çok görsellik katıp süsleyebilirdin. Emeğine sağlık...

superclarkie

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hımm kasım aralık sayısı ve aylık dergi ..nasıl oluyor bu

HERNEYSE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
superclarkie ; Sadece bir çalışma kendi çapımda yapmış olduğum.yazıların bir anlamı yok zaten sadece yazı olması gerektiği için ordalar. ronxl tavsiyen ve ilgin için teşekkürler.

Onur KARADAĞLI

👑Efsanevi Grafiker👑
Öncelikle Gayretiniz için tebrikler, Ancak çalışma için aynı tebiriği edemiyeceğim..

Sıfatınızda grafiker yazıyor fakat;

Mizampaj nedir duydunuzmu hiç?
Tasarım bilgisi (yetenek demiyorum) ve kuralları duydunuz mu?
Hiç elinize dergi alıp baktınız mı kapaklara?

Bu soruların cevabı aslında GRAFİKER sıfatını seçerek belli olması gerekiyor ama bence profilizde değişiklik yapıp grafiker değil öğrenci sıfatını alın en azından yukardaki maddeleri öğreninceye kadar.

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Görselinizi tutup kenarında sıkıştırmış gibisiniz..Kenar paylarını unutmayın, genellemede mizanpaja dikkat, bir röportaj dergisi olarak ne bulduysak koyduk tarzında, sade derli toplu olabilir..
İlk çalışmanıza göre eksiklikler var ama düzeltilemiyecek şeyler değil..Basılı yayınları takip edin. Kolay gelsin..

HERNEYSE

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Dikkate alıcam.Aslında bunu koymamın sebebide buydu.Bilgi almak hatalarımı düzeltmek.
  • Tavsiye, öneri ve ilginiz için teşekkürler.

neva

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bu işe yeni başlayanlardanım belki cok profesyonel yorumlar yapamam ama benim ilk dikkatmi ceken üstteki beyaz yazılar farklı bir renk yada efekt kullansaydın daha iyi olabilirdi sanki emegine saglık bu baslangıcsa ileride cok daha iyilerini yaparsın bence yanlız Mizampaj gercekten nedir merak ettim birde bunu hangi programda calıştın

Miss quark

🌱Yeni Üye🌱
recep ivedik yukarıııı satranç aşşağı... ayrıca bir gitrala ilgili bi sürü manşet haberi okumasak da olur artık bide bir arkadaş daha yazmış örnek dahi olsa yaa kasım-aralık ve aylık :D:D