Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

dj u.f.u.k afiş çalışmam

serzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Yorumlarınızı bekliyorum

72876651.jpg

demoN

👑Efsanevi Grafiker👑
Afiş çalışmalarınızda biraz daha canlı renkler kullanırsanız daha iyi olacağına eminim.İyi çalışmalar.

serzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
koyu olması mekanın konseptinden kaynaklanmakta düşüncen için teşekkür ederim sağol

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
arka plana biraz daha görsel öğe koyarsan daha ii olur

serzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haklısın teşekkür ederim

serzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
haya busa kırıcı olmana gerek yok senin kro olmuş dediğin iş basıldı ve satıldı bence kötü demen yeterli sonuçta unutma satılan iş önemlidir güzel olan iş değil ama yorumun için yinede sağol

özzlemm

♾️Grafik Gurusu♾️
çalışmayı göremiyorum :S

dreamsantana

🏆Pro Tasarımcı🏆
Resmi yüklerken çok büyük boyutlarda yüklediğiniz bir bir sorun yaşıyor olabilir misiniz? Bence boyutunu değiştirmediyseniz şayet ki bu bir varsayım herhangi bir grafik programından 800x600 boyutuna indirgeyerek yayınlayabilirsiniz. Eğer sorun bundan kaynaklanmıyor ise kusura bakmayın. Ama şuan afişi ben de göremiyorum.

serzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar afiş çıkıyor ama

immortale

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mavi renkler çok fazla kullanılmış o biraz rahatsız ediyor, birde farklı görseller kullanılabilseymiş fena olmazmış, ama iş basılmış gitmiş artık :) bazı arkadaşların yorumuna pekte takılma derim, her yerde aynı acımasız yorumları yapıyorlar kendileri.. ama sadece eleştiri, birazda fikirlerini paylaşsalar ...ya da birazda kendi çalışmalarını paylaşsalar da biz de yorum yapsak....

serzu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ben burda basılıp satılan işlerimden örnekler koyuyorum bu düşüncelerin için çok sağol çok haklısın ama arkadaşlara şunuda demeden geçemeyecem YAĞILAN İŞ KADAR SATILAN İŞ DE ÖNEMLİDİR SONUÇ OLARAK SATILAN İŞ YAPILAN İŞTİR ÇÜNKÜ ONU MÜŞTERİ ONAYLAR

viktorya

🌱Yeni Üye🌱
Bence arka plan syah olmamalıydı..beyaz olsa daha ii olr gibi sanki..onn dışında güsel

galipaksular

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bide 20 TL YAZSAYDIN ARKA PLANI DAHA İYİ SECEBİLİRSİN YAZILAR COK KAPATIYOR BOYUTLARI GÖRSELİ BENCE BASTAN BİSİLER YAPSAYDIN DAHA İYİ OLABLRDİ.EMEĞİNE SAĞLK AMA..

gekinci

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.gekinci.byethost24.com
zemin siyahın üzerine yazıları yeşil tonlarda yaparsan daha belirgin olurdu.Ama sonuçta ortada emek var emeğine sağlık güzel olmuş.

Atlanturk

🌟Usta Tasarımcı🌟
Yanlış anlamayın, sadece elimden gelirse yardımcı olabilmek ya da yeni fikirler edinmiş ve edindirmiş olmak için yazıyorum.
Basılmış olduğuna sizin adınıza sevindim. Tamamen grafiksel yönümü dışlayarak söylemek istiyorum; Ben böyle bir partiye gitmezdim. Grafiki yönümle eleştirmem gerekirse; Tepedeki yazıların iç içe olması gözü rahatsız ediyor. Bir de fiyatın ucuzluğu vurgulanmak istenmiş sanırım, orada gömülü kalmış biraz. Burada benim gözüme en güzel görünen kısım ise sizin logonuz oldu. Neon yazı yazmak istemişsiniz herhalde, gece klubü mantığıyla. Bu fikir hoş olmuş. Adres ve yer bilgilerinde ise kontür abartılı olmuş diyorum.
Çalışmalarınızda başarılar.

FoxyCrea

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
satılan iş değil, güzel olan iş önemlidir burada.. çünkü bu site, görsel sanatçıların ve bu yolda kendini geliştirmeyi hedeflemiş amatörlerin bulunduğu bir sitedir.

piyasa işi yapmak zorunda kalışımızın sebebi yaptığımız kötü tasarımları satabiliyor olmamız değildir!

kötüsünü beğenene, daha iyisini sunamayışımız da bir sebep olabilir!

omerve

🌱Yeni Üye🌱
süper olmus basarılarının dewamını diliyorummm...

yeter düğer

🌱Yeni Üye🌱
güzel olmuş ama yazı karekteri farklı olabilirdi bence...