Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

istek: doğum günü davetiyesi

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşlar 8 yaşındaki bir çocuğa doğum günü davetiyesi yapıcam ama hiç bişey aklıma gelmedi bana fikir vericek yada bu konuda elinde örnek çalışmaları olan arkadaşların paylaşımlarını bekliorum şimdiden tşkler

Benzer konular

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
benim yaptığım çocuk 1 yaşındaydı ama sanırım belki birşeyler çağrıştırır.
nazdavetiyeyc1.jpg

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
Tşk ederim gerçekten çok saol

kıvılcım

🌟Usta Tasarımcı🌟
01vw7.png

örnek çalışmalar yok ama fikir bazında söyle bir şablona çocuğun yüz kısmını eklersen farklı bişey çıkarabilirsin

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
saol yardımların içinde çocuk erkek çocuğu bu olur mu dersin...

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
neyi türkçe kullanıyım anlamadım

grafikerkartal

👑Efsanevi Grafiker👑
Elimde bulunan kullanılmayan bi çalışmanın üzerinden giderek bişiler yapmaya çalıştım belki sana yardımcı olmuş olurum şimdiden mutlu yıllar ufaklığa
birthheu2.jpg

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Ben de bunu anlayamıyorum, çokta mantıklı gelmiyor açıkçası bana. Ben grafiker değilim olmadığım halde; "çocuk+doğumgünü+mutluluk" bu üç kelimeyi bile birleştirince bir sürü fikir çağrışım yapıyor beynimde. Hadi fikir istemeyi anladık ki; o bile yanlış bana göre, ama örnek verin de üzerinde çalışayım mantığı daha çok yanlış, bu şekilde hazır yaklaşımlarla üretici olamazsınız.

Dediklerim sizi kırmasın, ben sadece düşüncelerimi söylüyorum, çünkü daha önce de buna benzer bir yardım talep etmiştiniz silinmişti. Bence en özgün fikirler insanın kendine ait olanlardır, bu şekilde tasarımcı olmak biraz zor görünüyor bana. Bu da dışarıdan bir bakış açısı size...

Saygılar, iyi çalışmalar...

Son düzenleme:

Engin BÜTÜN

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ruzgarajans.com
Ben de bunu anlayamıyorum, çokta mantıklı gelmiyor açıkçası bana. Ben grafiker değilim olmadığım halde; "çocuk+doğumgünü+mutluluk" bu üç kelimeyi bile birleştirince bir sürü fikir çağrışım yapıyor beynimde. Hadi fikir istemeyi anladık ki; o bile yanlış bana göre, ama örnek verin de üzerinde çalışayım mantığı daha çok yanlış, bu şekilde hazır yaklaşımlarla üretici olamazsınız.

Dedimlerim sizi kırmasın, ben sadece düşüncelerimi söylüyorum, çünkü daha önce de buna benzer bir yardım talep etmiştiniz silinmişti. Bence en özgün fikirler insanın kendine ait olanlardır, bu şekilde tasarımcı olmak biraz zor görünüyor bana. Bu da dışarıdan bir bakış açısı size...

Saygılar, iyi çalışmalar...

Roxelana katılıyorum.. Bence gönderilen çalışmalar sadece sende çağrışım yapmalı tasarımını sen yapmalısın. Aslında biraz düşünsen çok şey çıkar ortaya yapabilirsin inanıyorum. Kolay gelsin.

B12

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Roxelana katılıyorum.. Bence gönderilen çalışmalar sadece sende çağrışım yapmalı tasarımını sen yapmalısın. Aslında biraz düşünsen çok şey çıkar ortaya yapabilirsin inanıyorum. Kolay gelsin.

her ikinize de katılıyorum yaptığımız iş sadece teknik bilgiden ibaret değil yaratıcılığımızı satıyoruz yoksa satmıyormuyuz (!)

düşün kendi çocukluğunu hatırla yada bir ebeveynsen çocuğunu takibet aradığın sır onda :cool1:

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
ben daha önce hiç böyle bişey talep etmemiştim bu ilk böyle bişey yazıdım lütfen foruma dikkatli bakın ayrıca elinde çalışma olanlar atsın onu kullanıyımda dememişim yaptığını zböyle bir çalışma varsa fikir vermesi açısından demişim kusura bakmayın herkes sizin gibi geniş fikirli değil burası bir yardımlaşma yeriyse siteyi nasıl kullanacağımı size danışacak değilim herkes farklı amaçlar için kullanır siteyi hayalinizde grafiker kendiniz olun bence...

emotion35

🌱Yeni Üye🌱
benim yaptığım çocuk 1 yaşındaydı ama sanırım belki birşeyler çağrıştırır.
nazdavetiyeyc1.jpg

kızım 1 yaşına giriyor doğum gününden hatıra kalsın diye doğum günü kartı istiyorum fakat bu konuda biraz beceriksizim lütfen yardım edermisiniz

birgrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence kendini fazla zorlama eğer bi insan da hayal gücü zayıfsa ne düşünsen boş bence bol bol örneklere bak örneklerin üzerinde değişiklikler yap

p20k

🌱Yeni Üye🌱
eleştiriler haklı.. bu da fikir vermeli .. ama geniş düşünmeli.. bu sayede bu bakış açısına da bakıldı değil mi..
iyi çalışmalar herkese..