Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Web 2.0 Tasarım Örnekleri

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Merhaba Arkadaşlar Bitkisel ürün satan bir firma için yapmış olduğum siteleri sizlerle paylaşmak istedim değerlendirmelerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkürler :sleepy:

sitelerin html hallerine *************** buradan bakabilirsiniz.

indexgz.jpg

indexwz.jpg

indexgk.jpg

indexvq.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

sanaluser

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.taneryilmaz.net
çok iyi bence. Bu arada Ender Saraç'la bi akrabalığın var mı :)
bir de link vermek yasak diye bir şeyler gelmişti kulağıma bi ara, hatta açtığım bir konu silinmişti bu yüzden:)

Son düzenleme:

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Teşekkür ederim, evet doğrudur link yasak ama reklam linki ben freelance klasöründen yaptığım tasarımların html (kullanılabilir web arayüz) olarakta görülmesinide istediğim için veriyorum reklam amaçlı olmadığı için silinmiyor. zaten nofollow bi zararı yok :)

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
mrlonely718 çok teşekkür ederim böyle yorumlar aldıkça daha iyisi için çalışıyorum. Çok teşekkür ederim

onurmete

🌱Yeni Üye🌱
Gerçekten siteler çok başarılı. Gün içinde bazen linklere yanlışlıkla tıklayıp buna benzer sitelere giriyorum. İlgi alanım olmadığı halde sitenin tasarımındanmıdır bilinmez konular dikkatimi çekiyor ve site içinde dolaşmaya başlıyorum. Web sitesi tasarımcılarınında amacı bu olsa gerek, siteye girenleri görsellikle etkileyip siteyi incelemelerini sağlamak :) bu konuda da oldukça başarılılar.

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Forum kuralları gereğince bu kategoride internet adresi vermek yasaktır. bu seferlik konunuzu silmiyorum...

Teşekkürler Gökhan Bey, artniyet olmadığı için önemsemiştim sadece :) ama bi sorum var web tasarımlar html css js olunca daha etkileyici olduğu için html olarak göstermekte önemli bunu nasıl yapabiliriz acaba free host tarzı bişe olsa olurmu ?

21li

🌱Yeni Üye🌱
hocam tasarımlar cok iyi yalnız bunları css'e dökmek zor olmuyor mu?

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
hocam tasarımlar cok iyi yalnız bunları css'e dökmek zor olmuyor mu?

Teşekkürler @21li. Çok fazla css html de uğraşınca artık sadece tasarımı düşünüyorum :). Ama html geçme aşamasıda bir okadarda eğlenceli bu işin.

21li

🌱Yeni Üye🌱
max1299 dostum çevirmek ile çevirmek arasında ki farka vurgu yapmak istedim. sadece bi kapsayıcıya position:relative; diyip o kapsayıcı içinde yer alan tüm class veya id lere position:absolute diyip herşeyi positionla konumlandırıp ben css e döktüm diyen adamın yaptıgına css dökümü demem ben. benim icin döküm çevirirken mümkün oldugunca repeat kullanıp grafik sayısını ve boyutunu düşürmek + css sprite vs. yani serveri de düşünmek vs.

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
max1299 dostum çevirmek ile çevirmek arasında ki farka vurgu yapmak istedim. sadece bi kapsayıcıya position:relative; diyip o kapsayıcı içinde yer alan tüm class veya id lere position:absolute diyip herşeyi positionla konumlandırıp ben css e döktüm diyen adamın yaptıgına css dökümü demem ben. benim icin döküm çevirirken mümkün oldugunca repeat kullanıp grafik sayısını ve boyutunu düşürmek + css sprite vs. yani serveri de düşünmek vs.

fazlasıyla katılıyorum :)

santacruz

🌱Yeni Üye🌱
Okurken anlamadığım bir konuyla karşılaştım ve merak ettim lütfen bana söylermisiniz "mümkün olduğunca repeat" kullanmak ne demek ?

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Okurken anlamadığım bir konuyla karşılaştım ve merak ettim lütfen bana söylermisiniz "mümkün olduğunca repeat" kullanmak ne demek ?

Valla bende anlamış değilim arkadaşımızın ne demek istediğini, iyi bişedir ama farklı adlandırmış galiba :)

max1299

🌟Usta Tasarımcı🌟
repeat resmin tekrarı oluyor repeat-x repeat-y falan tabii ki bende katılıyorum yeni araştırdım dediğiniz gibi position tarzı çalışıyordum sağolun deniyeceğim

Esgraf

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
css için en güzel kaynak professional tema şirketlerinin temalarını incelemek, örn: yootheme, rockettheme,joomlart,shape5,templateplazza vsvs.. bunları detaylıca incelerseniz biçok detaya hakim olursunuz yeni yöntemler keşfedersiniz