Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kaliteli Bir Şiket, kaliteli bir ortam olursa verimli işler çıkar...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

artcafe

🌱Yeni Üye🌱
Çok iyi bildiğim demiyorum ama aşağıda orta düzey bildiğim programlar bulunuyor...

-Photoshop
-Corel Draw
-Illustrator (Temel)
-Freehand (Temel)
-Dreamweaver (Az)
-Frontpage (Az)

Çalışma Geçmişim...

1,5 Yıl bir ajansta çalıştım (Görev: Grafiker)
1,5 Yıl Reklam firmasında çalıştım (Görev: Grafiker)

Herşeyi ben bilirim diyemem ama, şirket ve ortam kaliteli oldukça ve verilen ücret tatminkarsa, hakkını vereceğime inanıyorum.
Sadece standart işveren bahaneleri duymak istemiyorum, kaliteli işveren az konuşur, öz konuşur...

Beceriler:
-Logo Tasarımı
-Kurumsal Kimlik
-Kartvizit
-Banner
-Eouroboard Tasarımı
-Billboard Tasarımı
-Tabela Tasarımı
-Afiş Tasarımı
-Poster Tasarımı
-Araç kaplama Tasarımı
-Dergi Tasarımı
-Davetiye Tasarımı
-Özel Tasarımlar...

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

1. İş veren ya da İş arayan ilanlarına cevap veren her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  2. İlanlarınızın onaylanması için ilgili açıklamada verilmiş örnek şablonlara göre konu açılmadığı takdirde ilanlarınız onaylanmayacaktır.

Duyurular:

İlanları veya sayfamızdan da takip edebilirsiniz.

Öneri Siteler:

Grafik Sözlük:
İnternet sözlüklerini bilmeyen yoktur. “Ben bilmiyorum” diyorsanız öğrenmenin de yaşı yoktur. Ayrıntılı bilgi için...

Logo Sitesi:
Her grafik tasarımcının işine yarayabilecek logoları bulabileceğiniz ya da elinizde bulunan logoları yükleyerek daha sonra da kolaylıkla erişebileceğiniz site Logomuz.com

artcafe

🌱Yeni Üye🌱
CV ilgilenenlere gönderildi...

Kalite aranmaya devam ediyor...

İnsanda, firmada, ortamda, sonuç olarak bu da işlere ve performansa yansıyacaktır...

FMMD

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.fmmd.net
CV ilgilenenlere gönderildi...

Kalite aranmaya devam ediyor...

İnsanda, firmada, ortamda, sonuç olarak bu da işlere ve performansa yansıyacaktır...

umarım dilediğin gibi bir şirket bulursun dostum. ama çokta umutlanma :)
biz grafikerler firmalardan düzgün olmaları beklediğimizde vede hayatın sadece işten ibaret olmadığını devam etmemiz gereken birde sosyal hayatımız olduğunu söylediğimizde yada çalışmamızın karşılığını düzgün beklediğimizde ne yazık ki bizlere ukala, uyumsuz gibi sıfatları reva görüyorlar.
vermek zorunda olan hep biz grafikerler oluyoruz. emeğimizi, zamanımızı, bilgimizi vs vs vs

netcini

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.reklamci.tv
Endüstriyel Reklam - Tabela Dijital Baskı CNC Sektöründe Çalışacak Grafiker Pozisyonu için Deneyimli Takım Arkadaşı Aramaktayız.!

Lütfen CV lerinizi;
bilgi@yonturk.com
adresine gönderiniz.

Lütfen CV lerinize;
-Çalışmak istediğiniz Ücret Aralığını,
-Şirkete Katabileceğiniz Yenilikleri,
-Yapmış olduğunuz ses getiren projeleriniz var ise bilgilerini,
-Nasıl bir reklam şirketinde çalışmak istediğinizi belirtiniz.
Telefon ile başvuru kabul edilmemektedir.

artcafe

🌱Yeni Üye🌱
umarım dilediğin gibi bir şirket bulursun dostum. ama çokta umutlanma :)
biz grafikerler firmalardan düzgün olmaları beklediğimizde vede hayatın sadece işten ibaret olmadığını devam etmemiz gereken birde sosyal hayatımız olduğunu söylediğimizde yada çalışmamızın karşılığını düzgün beklediğimizde ne yazık ki bizlere ukala, uyumsuz gibi sıfatları reva görüyorlar.
vermek zorunda olan hep biz grafikerler oluyoruz. emeğimizi, zamanımızı, bilgimizi vs vs vs

Yorumun için saol dostum
ama eyvallah edince kullanıyorlar insanı, nasıl işverenlerin prensipleri varsa, bizimde var, prensip sahibi çalışanlarında firmaya artıları fazlasıyla olacaktır, bunun bilincindeki bir işveren mantıklı düşünürse bence kazanan taraf olur, ama kuru bir inat uğruna insanlarla kafa kafaya giderse sadece yerinde sayan insanlarla uğraşan basit bir kişilikten öteye gidemez...
O yüzden ben, vizyon sahibi mantıklı işverenlerle iletişim kurma çabasındayım...

Lütfen sizlerde, işverenler gibi seçici olun...
İş arayan, kalite arayan her arkadaşıma iyi şanslar...

artcafe

🌱Yeni Üye🌱
Endüstriyel Reklam - Tabela Dijital Baskı CNC Sektöründe Çalışacak Grafiker Pozisyonu için Deneyimli Takım Arkadaşı Aramaktayız.!

Lütfen CV lerinizi;
bilgi@yonturk.com
adresine gönderiniz.

Lütfen CV lerinize;
-Çalışmak istediğiniz Ücret Aralığını,
-Şirkete Katabileceğiniz Yenilikleri,
-Yapmış olduğunuz ses getiren projeleriniz var ise bilgilerini,
-Nasıl bir reklam şirketinde çalışmak istediğinizi belirtiniz.
Telefon ile başvuru kabul edilmemektedir.

Merhaba
-Öncelikle İstenilen ücretin, çalışanı memnun edecek derecede olması gerektiğini düşünmeniz gerektiğini düşünüyorum, çünkü başvuruda bulunan kişiler 5000 Tl de ister o yüzden onu sormanız alakasız olur piyasa olarak ortalama grafiker ücreti 2.250-3.000 Tl civarıysa dengenin ne altında ne de üstünde olmamalıdır.
-Şirkete katılabilecek çok şey olur, yeterki şirket o imkanları çalışana sağlasın, yani çalışan isterse, o şirketi çok iyi yerlere getirir...
-Ses getiren projelerde olmayabiliriz, o tarz çalışmalarımız olmadı diye başarısızsak, o zaman çalışan arayışında yüksek meblağları gözden çıkararak, ses getiren çalışmalar yapanlarla muattap olmanızda fayda var...
Hem ses getiren çalışmaları yapmasında işveren imkan sağlasa, azimli bir graf,kerin önünde kimse duramaz...
-Öncelikle çalışanına saygı duyan değer veren bir işyeri olmalı, hakkını zamanında vermeli, yüzünü güldürmeli, içi rahat olmalı, iş ortamı içersinde kırıcı değilde, rica ederek hitap edilmeli, çalışanını bir yabancı gibi değilde şirket bünyesinde aileden biri gibi görmeli,
Hata yapan bir grafikeri ezmek yerine tavsiyeler vermeli, onu kırarak veya rencide ederek davranmamalı daha bunun gibi bir çok şey, işine gelen her işveren bunları bilir, ayrıntıya luzum yok...

Benim görüşüm bu yukarıdakiler varsa, o çalışandan endişe edilmemelidir...

demise

🌱Yeni Üye🌱
Selamlar.Ankara'da kurulan 1 yıllık firmayız.CV'nizi medyakontrol@hotmail.com adresine yollarsanız ve anlaşırsak bizde işe başlamanız uygun olabilir.İzmir'den Ankara'ya gelmeyi düşünürseniz eğer tabi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...