Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

convertlenmiş bi yazıyı dairesel çemberin etrafında nasıl çeviririz??

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
convertlenmiş bi yazıyı dairesel çemberin etrafında nasıl çeviririz?? fit to tex to path olayına benzer bişey yardım lütfen

suyunsesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya harf harf ayırarak elle yapmak zorundasın, ya tool box daki Envelope aracı ile bükebildiğin kadar bükmelisin (ki istediğin sonucu verir mi bilemiyorum), ya yeniden yazıp fit text to path yapmalısın, yada bitmap yapıp bir ocr den geçirip yazıya dönüştürüp yine fit text to path yapmalısın. Başkada bir yol var mı bilmiyorum.

sebograph

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esyazilimbilisim.net
bence en kestirmesi yeniden yazmak convertli bi yazıyla bu kadar uraşmaya gerek yok die düşünüyorum

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
yazı karakteri belli degil arapça bi fontsa işimiz zor oluyor vardır bi yöntemi heralde :D

suyunsesi

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tam daire yapmıyorsan envelope dene.

sebograph

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.esyazilimbilisim.net
envelope yazının şeklini bozar zannedersem biraz uraşacan ama kesin çözüm olacak yazının her harfini ayrı ayrı alıcan ki convertli ise break apart bi işe yaramıyo bunun için karakter sayısı kadar kopya alıcan sora shape tolu kullanarak her harften bitane veya yazının bir bölümünü bırakarak kalanını sil sora yazının tamamı elinde parçalar halinde kalır onlarıda dairenin etrafına tek tek yerleştirirsin artık :D

gülsemen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
her harfi tek tek kopyalayarak aynı yazı alanının içine yapıştırmalısınız. Sıralı bir şekilde. Sonra daire etrafında döndürebilirsiniz. Başka yolu yok sanırım