Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

şekli kendi etrafında döndürme

manifest

🌱Yeni Üye🌱
"3D swift" programını bul internetten, kur. çok basit bir program kısa sürede çözersin. Yaptığın 3 boyutlu nesneleri istediğin şekilde animasyona çevirip, swf formatında render edebilirsin. swf'yi de flash'ın içine import eder kullanırsın. Çok uğraşıp yılmayasın diye uyarayım: 3d swift'in son sürümünü (StandAlone V5) kullanmaya kalkma demo sürümü ve crack'lerinde render motoru çalışmıyor. V4 'ünü bul. İyi şanslar

cakotr

🌱Yeni Üye🌱
"3D swift" programını bul internetten, kur. çok basit bir program kısa sürede çözersin.
"arkadaşın söyledigine katılıyorum Flash programını çok iyi kullanamıyorsan bencede en iyi yöntem bu. Flash programında yapmak istersen he dönüş karesini çizmen gerekir

Paket programlardan ziyade kendim birşeyler yapmak istiyorum.Yineden bilgiler için çok çok teşekkürler.
Burada dönüş karesi derken guide tekniginimi demek istediniz ?? Yardımcı olursanız sevinirim

şahimerdan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar swish2.0 ile animasyonlar yapıyorum ama bir türlü ses (kendi sesim veya farklı sesler, müzik vb..)ekleyemiyorum...yardımcı olur musunuz..

manifest

🌱Yeni Üye🌱
Flash 2 boyutlu bir program olduğundan 3 boyutlu bir görüntü elde edebilmek için döndürme efekti vereceğin cismi her karede tek tek çizmelisin. Transform tool ile oynayarak cisme belli bir noktaya kadar derinlikli dönüyor görüntüsü(verdiğin örnekteki gibi) verebilirsin ama sonuç yine de tatmin edici olmaz çünkü çizdiğin şey 2 boyutlu istediğin görüntü 3 boyutlu. Tek tek çizmek de hem zor hem de dosya boyutunu şişiren bir işlemdir. swift 3d'yi de kullanmak istemiyorsun ki bence verdiğin örnek dosya yüksek ihtimalle swift'te yapılmış, o zaman papervision ile actionscript kullanarak 3d olaylarına bir göz at derim. Anladığım kadarıyla o da seni aşar.
Özetle ya tek tek her kareyi çizersin ya da yapamazsın.umarım yardımcı olmuştur

efsunlu_kizz

🏆Pro Tasarımcı🏆
acıkcası ne kadar uğrasırsan ugras bu çalısmayı flashta yapman zor çünkü arkadaslarında dedigi gibi üç boyutlu bir resim 3D programına denemelisin

asit

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.hamzaerbay.com
bence swift ile dene bende de öyle bir sorun vardı en güzel swift ile çözülüyor eğer dışardan resimi nasıl atacağım diye düşünüyorsan resmi eps formatında export et swift açıyor eps yi kolay gelsin yada actionscript öğreneceksin