Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum - İstanbul

aytek10

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: CorelDRAW/iyi
Photoshop/iyi
İllüstratör/Başlangıç

İş deneyimi ve içeriği: Mesleğe ilk olarak aksesuar tasarım ve taş dizayn işlerinde başladım.. Uzun süre bu sektördeydim daha sonra da bir e-ticaret sitesinin üretim departmanında sublimasyon, dijital baskı ve lazerde görev aldım. Ayrıca zaman zaman sitede bulunan görsellerin dekupe ve giydirme işlerini de yapmışlığım vardır. Yaklaşık 2-3 aydır kartvizit, etiket, broşür vb. işleri de dışardan yapıyorum..

Çalışma Şartları: Yarım Zamanlı (Part Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: Öncelikle istenildiğinde kendimi diğer programlarda da geliştirebileceğime inanıyorum. İkametgahım Gaziosmanpaşa'dır.

E-posta: aytkmrngz83@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye bölüm kurallarını okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

ÖNEMLİ!

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

aytek10

🌱Yeni Üye🌱
Grafiker veya yardımcı grafiker olarak iş arıyorum

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye: Program/Seviye: CorelDRAW/çok iyi
Photoshop/iyi
İllüstratör/orta

İş deneyimi ve içeriği: Mesleğe ilk olarak aksesuar tasarım ve taş dizayn işlerinde başladım.. Uzun süre bu sektördeydim daha sonra da bir e-ticaret sitesinin üretim departmanında sublimasyon, dijital baskı ve lazerde görev aldım. Ayrıca zaman zaman sitede bulunan görsellerin dekupe ve giydirme işlerini de yaptım. En son olarak sürekli form matbaasında çalışmaktaydım.

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Yapmış

Medeni Hali: Bekar

Referanslar:

İşle ilgili açıklama: İşle ilgili açıklama: Öncelikle istenildiğinde kendimi diğer programlarda da geliştirebileceğime inanıyorum. İkametgahım Gaziosmanpaşa'dır.

E-posta: aytkmrngz83@hotmail.com