Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası - İstanbul

ErenYlmz

🌱Yeni Üye🌱
İş arayışım sona ermiştir.

Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum | Anadolu Yakası

Aranan Şehir: İstanbul

Program/Seviye:
  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • Adobe Indesıgn
  • Office Programları

İş deneyimi ve içeriği:
Krombera Dijital;
Burger King, Digiturk, Dimes, Arbys, Metro, Simit Sarayı, Doğa Koleji ve bir kaç markanın sosyal medya içerik tasarımlarının yapılması ve Facebook Application uygulaması yapılması.

Konsept Tasarım;
Hotpoınt - Indesit beyaz eşya markasının bütün basılı işlerinin yapılması (broşür, flyer, dergi ilanı, fotoblok, katalog, dönkart, crowner, rollup, vitrin sticker, sticker vs.) ve bazı dijital işlerinin yapılması (landing, banner, mailing, popup)

Çalışma Şartları: Tam Zamanlı (Full Time)

Askerlik Durumu: Muaf

Medeni Hali: Bekar

Referanslar: İstenildiği taktirde portfolyomu ve cv dökümanımı özel mesaj ile paylaşacağım.

İşle ilgili açıklama:
  • Ataşehir, Kadıköy, Üsküdar, Bostancı, Altunizade bölgeleri arasında iş arayışım mevcut.
  • Kurumsal bir şirket veya reklam ajanslarında iş arıyorum.

E-posta:yilmaz.erenn@hotmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.