Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Wacom Cintiq Companion Hybrid 16GB DTH-A1300L-1 - Garantili - Türkiye Geneli

fantasticvolk

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
fantasticvolk.com
İlan sonuçlanmıştır.
Wacom Cintiq Companion Hybrid 16GB DTH-A1300L-1 - Garantili

Marka / Model: Wacom Cintiq Companion Hybrid 16GB DTH-A1300L-1

Fiyat: 3300

Teslimat: Kargo Hariç

Fotoğraflar:

Ürün ile ilgili açıklama: Wacom Cintiq Companion Hybrid 16GB DTH-A1300L-1 + android ekran tabletimi satıyorum.Pc bağlı ve ayrı olarak android olarak kullanılan modelidir.Multitouch özelliği vardır.Ürün şuanda türkiyede yok androidsiz sadece 13 hd versiyonları sıfırları 4000 tl'den başlıyor.

Yine çizer bir arkadaşın almasını umarım , ürün sorunsuz ve bildiğiniz gibi süper bir alettir.
Pc'ye bağlı olarak photoshop ,zbrush , corel painter , coreldraw v.s tüm programları yansıtarak üzerinde kalem ve dokunmatik ekranad çalışabilirsiniz.
Kabloya ve pc bağlı olmadan normal tablet gibide Artrage, corel painter , sketchbook pro ile cok güzel profesyonel işler cikarabilrsiniz.

Benim calismalarıma buradan :fantasticvolk.com ve behance.net/fantasticvolk bakabilirsiniz.

Normal ekran , çalışma ofisimi genişletmek v.s için ihtiyaçtan satıyorum.Sorularınız için buradan yada özel mesaj atabilirsiniz.

E-posta: fantasticvolk@gmail.com

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.