Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İmage Ready Yardım :(

ezik:)

🌱Yeni Üye🌱
Beyler içimde acayip bi gif yapma hevesi var.Araştırıyodum ne zamandır.Sonunda İmageReady'yi buldum.Hemde çok basitmiş.Şimde bende İmageReady2 var.Benim bilgisayardaki hiçbir videoyu kabul etmiyor.Videolarımın formatını kabul etmesi için yapabileceğim bişi var mı?

Admin lütfen cevabımı aldıktan sonra sil konuyu sileceksen.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

ussamx

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşım ImageReady video falan kabul etmez bu senin yapmaya çalıştığın photoshop ta vcd seyretmeye benzer yani olanaksızdır ama ilerleyen sürümlerde olabilir..

01010ak2.jpg

Son düzenleme:

ArtvinTr*

🌱Yeni Üye🌱
Aynı sorundan bendede var.Mesela ben o videodan gif yapma konusundaki gibi yapmak istiyorum,,,image ready i açıyoruz ve File> open deyip kullanmak istediğimiz video muzu açıyoruz.,,,işte bunu yapamıyorum.

barisk

🌟Usta Tasarımcı🌟
video formatından dolayı olabilir...

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
Aynı işi cs2 sürümlerinden itibaren photoshopta da yapabilirsiniz.Sisteminzde QuickTime yüklü olması gerekir.

Ps*Prenses

🌱Yeni Üye🌱
image ready i açıyoruz ve File> open deyip kullanmak istediğimiz video muzu açıyoruz. Açılan pencereden selected range only i seçiyoruz ve limit to every i 2nd frame yapıyoruz(boyutu düşürmek için) sonra aynı pencerede bulunan video
böyle diyo imageready video kabl etmiyosa nasıl açıcaz o videoyu anlatan düzgün anlatmıyoki ben bu yüzden buraya üye oldum çok iyi bilirler dediler. yardım istiyorum lütfen..

alacakaranlik

🌱Yeni Üye🌱
image ready i açıyoruz ve File> open deyip kullanmak istediğimiz video muzu açıyoruz. Açılan pencereden selected range only i seçiyoruz ve limit to every i 2nd frame yapıyoruz(boyutu düşürmek için) sonra aynı pencerede bulunan video
böyle diyo imageready video kabl etmiyosa nasıl açıcaz o videoyu anlatan düzgün anlatmıyoki ben bu yüzden buraya üye oldum çok iyi bilirler dediler. yardım istiyorum lütfen..

Baya geçmiş üzerinden fakat yine bilgi olması amacından açıklamak gerekirse, İmageready de video açmak için öncelikle "QuickTime" olması gerek.
İmageready'nin açabileceği video dosya uzantıları "mov, mpeg, avi" dir bunların dışındaki formatlarda açmak içinse iyi bir conveter olması lazımki bu destekleyen formatlara çevirebilsin.
İhtiyaç duyan arkadaş olursa bu konuda yardımcı olabilirim.
Saygılar

TheBaNNeD

🌱Yeni Üye🌱
video açabilmen için videonun QuickTime formatında yani .mov olmalıdır bir converter ile yapabilirsin ( ben kendi elimle yapıyorum videonun isminin sonuna.mov)oldu bitti bide QuickTime olmalı ve 2 program adha vardı sanırsam :D