Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

yeşil kuşak serbest çalışma

Benzer konular

irm.art

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
slogan çok sönük kalmış. Ayrıca yardım elini uzatan el de sararmış bitmiş yapraklar olması hoş olmamış tam tersi daha canlı yapraklarla dolu olan bir el sararmış bir fidana hayat verse daha iyi olabilir.
emeğinize sağlık

yoSa

👑Efsanevi Grafiker👑
Logoda sizemi ait?

Çok sağlam duruyor...(beyaz ş harfi hariç)

Ancak elin üstünde duran ağaç kötü...Aralardaki beyaz boşluklar çok sırıtıyor, bari onları yeşile boyasaydınız...

Mantık çok güzelmiş...Ancak uygulamadaki hataların gölgesinde kalmış...

Sadece logo ve benbeyaz bir sayfa da tek başına duran bir ağaç bile yeterli olurdu...Logo okadar etkili....

Şahsi düşüncelerim bu yönde...

Saygılar...

Kazak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ağacin decoupesi sırıtıyor. birde zaten ağaç kullanmışken kolun bir kısmınıda ağaç köküne benzetmek mantıksız geldi bana.

fatihcee

♾️Grafik Gurusu♾️
bence de düşünce olarak hoş logoyu bende çok tuttum ancak koldaki ağaç ve elin üstünde ki ağaç çalışmaya amatörlük katmıl bence vektörel bir ağaç ve arkadaşın dediği gibi beyaz bi zemin üzeirnde bile kullanabilirdin kolay gelsin iyi çalışlmalar ;)

türkan1

🌱Yeni Üye🌱
yeşil kuşak yeterli idi. Üsteki yeşil fon beyaz veee slogan daha büyük punto olmalıydı. Ağaca gelince, daha doğal bir ağaç??? yeşile boğulmuş bir afiş.

arzutoprak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ama ama ama.... ben hala çalışmayı göremiyorum ve böylesi yorumlar yapılmış çalışmayı çok merak ettim arkadaşım :( RGB diilmi ki çalışma :S bu sebepten göremiyor olabilirmiyim die düşündüm..

grafix_54

🌱Yeni Üye🌱
yanlış düşünmüşsün arkadaşım çalışma rgb