Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

one way vision nasıl çıkartılır.?

abeslan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar 16 m kare camda 2 yıllık one way vision var bunu çıkartmak istiyoruz, ayrıca one way visionun cam içersinden uygulamnan şekli varmıdır, cam içersinden uygulamalr hakkında bilgisi olan var mı?
tesekkurler

N/11

👑Efsanevi Grafiker👑
normal folyoyu nasıl soküyorsanız one way visionda oyle sokulur.Eğer kırılmalar ya da kopmlar oluyorsa ısıtarak çıkartın.İçerden one vision baskı olmaz.Şefaf folyoya ters baskı yapıp arkadan beyaz folyo kaplayabilirsiniz.Yanlız dışarısı gozukmez.Sadece şefaf olarakta kullanabilirsiniz.Yanlız içerden ışık yandığı zaman çalımanız yani resimler gözükmez.

vuralis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.soyofreklam.com
reklam malzemecilerinde folyo sökücü sıvı var sürüb bırakıyorsun o halletiyor istanbul reklamta var

abeslan

🌱Yeni Üye🌱
arkadaslar çok tesekkurler, fakat bunu çıkarmak çok zor anlaşılan. ı sıvı ile olmuyormuş o aseton gibi bisey sürüp yakıyorsun amaç ısıtmak. başka çözümü olan varmı, bunlardan hemen kurtulmam gerek

gfb_cnn_1907

👑Efsanevi Grafiker👑
one way visionu ısıtıcı var folyo sökümündede kullanılır onunla kolayca sökebilirsin arkadasım.

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
camın tersini ısıt daha kolay bir söküm olur one way vision öyle güç de çıkan bir malzeme değildir zaten

kaptikacti

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sıcak su kullanıp sökmeyi dene daha kolay folyo yumuşar sende kolayca sökersin

XPPRO

🏅Acemi Tasarımcı🏅
dökelim paşa paşa folyo sökücüyü çıksın gitsin.
illet eder adamı one way way way

hawfinch_

🌱Yeni Üye🌱
tinerle imajı sil beyaz kalsın sonra ısıtıcı yardımıyla maket bıcagı yardmıyla temizle bide 16 metrekare iş nolur ondan 150 metrekare değil 1500 metrekare değil bence burda boşuna vakit harcamışsın yazana kadar temizlerdin ...

mete meral

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
one way i ben ısıtıcı fönle söktüm kolay olmasada rahatca söktüm yinede yada camı ısıtıcaksın güneş ısıtması bile yeterli ben büyük iki parça camı öyle sökmüştüm ama seninki 16 metre kare:

Servetosp

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ospreklam.com
one way ne kadarda eski olsa sökülür aynı zamanda 3M spray var onu al 5 dk söküyor 4 yıllık malzemeyi bu ilaçla söktüm hemde 4700 m2 2 günde bitirdim çok kolay sökülüyor sakın asitonla falan malzemeyi yakma cam patlar ALLAH korusun suratın dağılır sakın deneme kim söylediyse sana yanlış bilgi vermiş.

BlackMessiah

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Morukcum neden bukadr ugrasıyorsun bu konu ıcın m2 sını 2 dolardan sokerım ben sen yorm kafanı :D

ercansor

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.tugrareklam.com
arkadaşlar en kolay yolu az bi miktar ispirto dökün yakın hemen arsından kaldırın o kadar
kolay gelsin

ggrafik

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bazı delikli folyolar var bunların hiç biri çözüm olmuyor. kaç defa başıma geldi. ısıtıcı-folyo söküçü sıvı vs. söküm için 1. hava sıcak olması lazım, 2 cisi folyo sökücü sıvıyı üzerine iyice bezle uygula .bir dakika içinde yumuşar. maket bıçağıyla kazı, biraz zahmetli ama. hiç değilsi sert olmaz folyo,,

Servetosp

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
www.ospreklam.com
yardım

Sevgili kardeşim one wayi içten yapıştırabilirsin ama sen yapabilirmisin bilmem şeffaf çift taraflı bantı zemine yapıştır üstünede one wayı koy ama oturtdurmalarda sorun yaşayabilirsin ona göre hesapla geri kaldırma şansın yok

şökme konusunda artık bunun ilacı var elini sürmeden söküyor isterseniz size gönderirim ilacı amerikadan getirdim süper.

Msmtm

🌱Yeni Üye🌱
one way vision sokmek

Arkadaslar bir urun var internette bulmustum sky etiket sokucu. Bu urun ozellikle uzun yillar beklemis pvc bantlari, aleminyum bantlari , one way vision folyolar yerlerdeki camlardaki ne biliyim parkelerdeki bu gibi seylere bulasmis boyalar sivalar herseyi rahatlikla sokuyor sprey olarak uygulanip 5-10 dk sonra rahatlikla sõkūluyor . Gunler surecek isler birkac saatte bitiyor. Firma kirikkalede aytekin kimya adinda bir sirket kargoyla gonderi yapiyor. Ihtiyaci olan deneyebilir biz kullandik cok memnun kaldik. Izlemek isteyenler icin linki yolluyorum https://m.youtube.com/watch?v=WW0g2jDz6ow