Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

karadumanyeliz

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Gülmede de mi arıza var?:surprised:

:D:D
Martin topraaam iyiyim çok şükür çalışıorumda oyüzden giremiorum foruma, ben akşam ları bakabiliyorum ama kimse olmuyorr... çok şükür çoluk çocuk sıhhatimiz yerinde :DDD sen de iyisindir umarım... bizim kaçak suyla nilgüncüm nasıl rabia da aktif onu da görüyorum bazen... kızancıkların gözlerinden öperim ... haydi topraaam sana emanet buralar :D buarada aklıma gelmeyen arkaşadaşlarada selam olsun :DD

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Martin topraaam iyiyim çok şükür çalışıorumda oyüzden giremiorum foruma, ben akşam ları bakabiliyorum ama kimse olmuyorr... çok şükür çoluk çocuk sıhhatimiz yerinde :DDD sen de iyisindir umarım... bizim kaçak suyla nilgüncüm nasıl rabia da aktif onu da görüyorum bazen... kızancıkların gözlerinden öperim ... haydi topraaam sana emanet buralar :D buarada aklıma gelmeyen arkaşadaşlarada selam olsun :DD

Yavrum nerelerdesin sen bea, gittin arkana bile bakmadan :angel::angel: İş güç edinip bol keseden keyiflenmene çok sevindim şekerim :D hep güzel haberlerle bekliyoruz seni yeliz'cim :D

Martini soracak olursan, bizde bilmiyoruz ne alemde, kimisi piyango vurmuş zengin olmuş bu muhitleri terketmiş dedi, başkası bi duelloda vurulduğunu söyledi, onun dışında kumarda varını yoğunu kaybedip kendini sokaklara attı diyenlerde oldu :D ne olduğu belli değil anlayacağın :D :D :D Netice olarak adı kaldı. Bizede bi fatiha okumak düşer artık :D :D :D :D

Hahaha bende milletin yalancısıyım şekerim.
Uğra arada ses ver, özletme :wink::wink:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️

Kız ben geçenlerde bla da sana yazdım, ama alıntı yapamıyordum normal yazmak zorunda kaldım.Görmedin değil mi :( Çok özledim bende beaa topraam benim :kiss1:
İyi Akşamlar Arkadaşlar :)

İyi akşamlar :)

Yavrum nerelerdesin sen bea, gittin arkana bile bakmadan :angel::angel: İş güç edinip bol keseden keyiflenmene çok sevindim şekerim :D hep güzel haberlerle bekliyoruz seni yeliz'cim :D

Martini soracak olursan, bizde bilmiyoruz ne alemde, kimisi piyango vurmuş zengin olmuş bu muhitleri terketmiş dedi, başkası bi duelloda vurulduğunu söyledi, onun dışında kumarda varını yoğunu kaybedip kendini sokaklara attı diyenlerde oldu :D ne olduğu belli değil anlayacağın :D :D :D Netice olarak adı kaldı. Bizede bi fatiha okumak düşer artık :D :D :D :D

Hahaha bende milletin yalancısıyım şekerim.
Uğra arada ses ver, özletme :wink::wink:

Abla bir kuş, yakaladııııımmmmmm :rofl: Ne yapıyorsun şekerim gecen hayra kaçsın :D:D

Benim duyumlarıma göre de yan köye tayini çıkmış bizim Martinin, deli açığı varmış yan köyde :rofl::rofl::rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Kız ben geçenlerde bla da sana yazdım, ama alıntı yapamıyordum normal yazmak zorunda kaldım.Görmedin değil mi :( Çok özledim bende beaa topraam benim :kiss1:

İyi akşamlar :)

Abla bir kuş, yakaladııııımmmmmm :rofl: Ne yapıyorsun şekerim gecen hayra kaçsın :D:D

Benim duyumlarıma göre de yan köye tayini çıkmış bizim Martinin, deli açığı varmış yan köyde :rofl::rofl::rofl:

Canım seni gördüm daha bir keyiflendim :D
Sen nasılsın yavru kuş :D :D
Hahaha :D
Teklif gelince kesin arkasına bakmadan tabanları yağlamıştır :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Canım seni gördüm daha bir keyiflendim :D
Sen nasılsın yavru kuş :D :D
Hahaha :D
Teklif gelince kesin arkasına bakmadan tabanları yağlamıştır :D

Valla bende seni bla da görünce sevindim :rofl: İyidir işte takılıyorum yatma saatimi bekliyorum:rofl: Yavru kuşlar erken yatar biliyorsun :D :D Sen nasılsın şekeriiim :)

Bende öyle düşündüm ' allaaah bize iş çıktı ' deyip gitmiş olsa gerek :D :D

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Valla bende seni bla da görünce sevindim :rofl: İyidir işte takılıyorum yatma saatimi bekliyorum:rofl: Yavru kuşlar erken yatar biliyorsun :D :D Sen nasılsın şekeriiim :)

Bende öyle düşündüm ' allaaah bize iş çıktı ' deyip gitmiş olsa gerek :D :D

Boş ver yatma saatini takıl 2'ye 3'e kadar öğrencisin sen :D
Hemde üni öğrencisi :D free takılmaya bak :D

Napim be yavrum yorgunum ama uymak istemiyorum takılıyorum orda burda :D Bir gün küt gidicim :D

Hahaha bence şöyle demiştir " ohhh! kurtuldum bu delilerden" :D :D :D

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Boş ver yatma saatini takıl 2'ye 3'e kadar öğrencisin sen :D
Hemde üni öğrencisi :D free takılmaya bak :D

Napim be yavrum yorgunum ama uymak istemiyorum takılıyorum orda burda :D Bir gün küt gidicim :D

Hahaha bence şöyle demiştir " ohhh! kurtuldum bu delilerden" :D :D :D

Yok kız yatmak bahane, ödevler varda kaçış yolları arıyorum :D
Demle kendine şöyle güzel bir çay, ohh mis yorgunluğunu alır şekerim :D

Hahaha o zaman biri Martini uyarmalı bu konuda:D :rofl::rofl:

Value

Hasta la vista
👑Efsanevi Grafiker👑
Yok kız yatmak bahane, ödevler varda kaçış yolları arıyorum :D
Demle kendine şöyle güzel bir çay, ohh mis yorgunluğunu alır şekerim :D

Hahaha o zaman biri Martini uyarmalı bu konuda:D :rofl::rofl:

Vay kaçak vaaay :D :D :D yaaa tipik öğrenci işte :D
Ne desem boş sana şimdi, kendi bildiğini okursun sen yine :D
Öğüt kısmını atlayalım en iyisi :D

Çayla aram yok şekerim ama bitürk kahvesi yapan olsaydı şimdi ne makbule geçerdi :D işte gelinim olsaydı şimdi kaldırırdım yatağından, yaptırırdım iki takka ne iyi olurdu :D :D :D

Boş ver martini şekerim :D :D kavrulsun biraz orda :D

Ben kaçtım şekerim kal sağlıcakla, tatlı uykular :wink::wink:

niLqün.672

♾️Grafik Gurusu♾️
Vay kaçak vaaay :D :D :D yaaa tipik öğrenci işte :D
Ne desem boş sana şimdi, kendi bildiğini okursun sen yine :D
Öğüt kısmını atlayalım en iyisi :D

Çayla aram yok şekerim ama bitürk kahvesi yapan olsaydı şimdi ne makbule geçerdi :D işte gelinim olsaydı şimdi kaldırırdım yatağından, yaptırırdım iki takka ne iyi olurdu :D :D :D

Boş ver martini şekerim :D :D kavrulsun biraz orda :D

Ben kaçtım şekerim kal sağlıcakla, tatlı uykular :wink::wink:

Nasihat hiç sevmem ama verirsen dinlicem söz bak :D :D
Bak bak bak kötü kaynana haaa :D Ya kızın olursa o zamanda damadı mı kaldırcaksın kız :rofl::rofl:

Aynen şekerim o kadar çekiştirdik gelsin diye ama gelmedi sevmiyor bizi galiba artık :D:D

İyi geceler canım, sende sağlıcakla kal :):kiss1:

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
paşam ne ettin sabah sabah vurdun beni kalbimden ben julieti unutmaya çalışıyorum :D Aff :(
10/10 Ustaya Saygı teşekkür
Herkese Günaydın...

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
paşam ne ettin sabah sabah vurdun beni kalbimden ben julieti unutmaya çalışıyorum :D Aff :(
10/10 Ustaya Saygı teşekkür
Herkese Günaydın...

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
abi valla bilerek olmadı makine kitlendi bende gönderdim sandım kitliykende basınca :)
olan oldun bu sefer masumummm
flut çalmayı sevmiyom ben zaten
ney verin bana
el verin bana
kıymayın bana :( :'(

SHAHIR

🌱Yeni Üye🌱
sonunu getiremiycem bu filmin
takılmakta hep netim
ben hangisiyim bilemedim
saksafonmu çalan mı
aman olmasın yandaki herif