Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Elle yapılmış ÇOCUK HAKLARI konulu afiş ödevim

louis

🌱Yeni Üye🌱
Ödevimi paylaşmak istedim..Afişin yazısı cok kötü bunu biliyorm :( guajla yaptığımdan korkarak yaptım :blush:

1. AŞAMA

2. AŞAMA

3. AŞAMA
(DETAY)

:sweating:_FİNAL_:sweating:

arzutoprak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Evet canım kendinde farkedip söylediğin gibi yazılarda problem var.. Şimdi bilgisayar ortamında hazırlanan bişey olmadığı için düzeltmelisinde diyemi,cem ama bir daha ki sefere dikkat etmen için söyleyebilirimki yazılardaki orantısızlık çalışmanın gölgeliyor.Vebilirsinki çalışmalarda resimsel objeler kadar tipografik ögelerde önemli yer tutar ve malesef senin çalışmandada olduğu gibi çalımanın yada fikrini gölgeleyebilir. Bence bu kadar korkarak yaklaşmamalıydın.Kalemine güven ;) son bişey daha sanırım biraz aceleci davranmışsın... daha sindirerek ve fazla zaman harcamayı göze almalısın çalışmalarına başlamadan önce.. Emeğine ve ellerine sağlık kolay gelsin.. İyi bayramlar... :)

gülümse_61

🏅Acemi Tasarımcı🏅
artık elde çalışmak cesaret ve sabır ister:) emeğine sağlık

efoja

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
birderindeniz.blogcu.com
Bazı şeyler bir ekstra gerektirmez, tıpkı bu resimdeki gibi... Bence bu afişin bir slogana bile ihtiyacı yokmuş. Ellerinize sağlık.

gokhanbartu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
afiş çok güzel yazılar için küçük bir hile yapabilirdiniz kartona harfleri düzgünce yazıp delik açıp arasını boyamak gibi (cümle kuramadım :D )

louis

🌱Yeni Üye🌱
afiş çok güzel yazılar için küçük bir hile yapabilirdiniz kartona harfleri düzgünce yazıp delik açıp arasını boyamak gibi (cümle kuramadım :D )

ii fikirmiş teşekkuederim..başka bi çalışmamda denicem saol..

Bazı şeyler bir ekstra gerektirmez, tıpkı bu resimdeki gibi... Bence bu afişin bir slogana bile ihtiyacı yokmuş. Ellerinize sağlık.

efoja teşekküerderim ama mağlum hocalar afişte slogan şart diyip durdukları için yazdım :smile: Herkese teşeküredrim.. :party::cool2::bigsmile:

esraunal

🌱Yeni Üye🌱
gerçeklerin üstünü örtmeyelim desen daha iyi olurdu sanki.. ama güzel çalışma. okul yıllarımı hatırladım, elle çalışma yapmanın keyfi bir başka:)

émmst

👑Efsanevi Grafiker👑
gerçeklerin üstünü örtmeyelim desen daha iyi olurdu sanki.. ama güzel çalışma. okul yıllarımı hatırladım, elle çalışma yapmanın keyfi bir başka:)

'gerçeklerin üstünü örtmeyelim' afişi gördüğümde benimde aklıma bu slogan geldi..ama hem elde yapıldıgından hemde afişin konusu geregi yorumsuz diyorum..gerçekten ELLERİNE saglık:)

savas_as_as

🏅Acemi Tasarımcı🏅
tipografide gusel olsaydı super olurdu ama genede emeğine sağlık kadesim... gusel

grafikçe_

♾️Grafik Gurusu♾️
ii bi çalışma olmş bi kaç hata olsada yazı filan ama sonuçta elle yapılan bi çalışma..vurguyu çok güzel vermişsin..ellerine sağlık..başarılar

ZirZoop

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok güzel devm et bende lisede böyle çok çalişma yaptım ellerimiz yüzümüz gözümüz boya oldu şimdi iş ne kadar kolaylaşsada sanal ortamda bu çizimler ilerde tekniğin olucaktır. kolay gele...!

Grafink

Clone Trooper
♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.grafink.org
yazılar bişekilde tölere edilebilir ya da etraflarından kontur dönülerek düzeltilmeye çalışılabilir. yatan çocuğun anatomisini algılayamadım. yazıdan önce figürlerin anlaşılırlığını düşünmekte fayda var. saatler günler harcanan bi çalışma sadece bu yüzden beğenilmeyebilir. başarılar.

miraynur

🏅Acemi Tasarımcı🏅
güzel olmuş ellerine sağlık herkesinde dediği gibi harflerin et kalınlıklarında problem var bu problemde şablonlarla halledilecek sorunlar.elle yapılan çalışma zevklidir ama istenilen güne yetiştirme stresi harfleride bozuk çizdirir resmide

LaYeR

🏆Pro Tasarımcı🏆
Okul yıllarımı hatırladım bir an önce onun için tşk. ederim :) sonraaa çalışmana gelincede başarılı olmuş bence ama tabi güzel olanın daha da güzel olanı vardır seninde söylediğin gibi yazın biraz kötü olmuş ama eline alıpta o harflerle tek tek uğraşmanın zorluğunu iyi bilirim nese fazla uzatmıyayım emeğine sağlık..