Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çalışmam corel photo paint

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
simaqg3.jpg

evet arkadaşlar uzun bi ugraştan sonra nihayet yükleye bildim :)) çalışma mı corel photo paint te yaptım sizinle paylaşmak benim için zevk :))

Benzer konular

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
sima o kadar uğraştık sonunda başardın yüklemeyi tebrik ederim. çalışman fevkalade olmuş eline sağlık.

HORUS

👑Efsanevi Grafiker👑
insanın bu şekilde çalışmalar ortaya koyup bunları yayınladıktan sonra yorum beklemesi, daha doğrusu biraz şımartılmak istemesi doğaldır
ve gördüğüm çalışma bunu hak ediyor
daha öncede söyledim
şu yılbaşı geçsin
tatil bitsin yorumlar gelir

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
insanın bu şekilde çalışmalar ortaya koyup bunları yayınladıktan sonra yorum beklemesi, daha doğrusu biraz şımartılmak istemesi doğaldır
ve gördüğüm çalışma bunu hak ediyor
daha öncede söyledim
şu yılbaşı geçsin
tatil bitsin yorumlar gelir

sana katılıyorum kardeş. ama gerçekten yorumu hak eden bir çalışma olmuş. benim çok hoşuma gitti.

sima bunu basacak bir boyda göndersende odamın duvarına assam:)

Smoke6

🌟Usta Tasarımcı🌟
bu çalışmaya dicek sözüm yok emeğine sağlık gerçekten harika.

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
simaqg3.jpg

evet arkadaşlar uzun bi ugraştan sonra nihayet yükliye bildim :)) çalışma mı corel photo paint te yaptım sizinle paylaşmak benim için zefk :))

herkes birşeyler yazmış. ovmuş bilmemne. ama ortada yorum yok......

yani ressam biriri değilim. bu işin eğitimini almadım.... alelade düz bir lise mezunu insanım.

ben isterdim ki senin bu çalışma hakkında teknik olarak olsun bilimsel olarak olsun bir adının bir tarzının olduğunu ve bunu bizimle paylaşmanı...

ben isterdim ki vay efendim guzel olmuş elinde sağlık, odama asamacam vs vs yazmak yerine bu resmi anlatan ve tekniğe uymayan yerleri söylkeyen biri çıksın...

şimdi ben bişeyler diyeyim affınıza ve ustaların affına sığınarak....

sanırım bu bir köy illustrasyonu olmuş. ve sanırım ki bunun ressamlık dilindeki adı illustrasyon.

renklerin kullanımı ve birbiri ile olan dagılımı ve yayılışı cidden iyi olmuş. ve ozellıkle senı kutlmama gerektiğina inandığım şey bunu bilgisayarda yapmış olman. tablet kullanmıyormusun bılmıyorum ama, eğer kullanmıyorsan bence hataları direkt görmezden gelip ayrıca bir kutlamayı hakediyorsun demektir.

cünkü mouse hakimiyetin baya iyi demektir.

anlayabilgiğim kadarıyla yapabileceğim en iyi yorum bu olsa gerek. diğer çalışmalarını da görmeyi isterim.

kolay gelsin.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com

yani ressam biriri değilim. bu işin eğitimini almadım.... alelade düz bir lise mezunu insanım.

ben isterdim ki senin bu çalışma hakkında teknik olarak olsun bilimsel olarak olsun bir adının bir tarzının olduğunu ve bunu bizimle paylaşmanı...

ben isterdim ki vay efendim guzel olmuş elinde sağlık, odama asamacam vs vs yazmak yerine bu resmi anlatan ve tekniğe uymayan yerleri söylkeyen biri çıksın...

sanırım bu bir köy illustrasyonu olmuş. ve sanırım ki bunun ressamlık dilindeki adı illustrasyon.

renklerin kullanımı ve birbiri ile olan dagılımı ve yayılışı cidden iyi olmuş. ve ozellıkle senı kutlmama gerektiğina inandığım şey bunu bilgisayarda yapmış olman. tablet kullanmıyormusun bılmıyorum ama, eğer kullanmıyorsan bence hataları direkt görmezden gelip ayrıca bir kutlamayı hakediyorsun demektir.

anlayabilgiğim kadarıyla yapabileceğim en iyi yorum bu olsa gerek. diğer çalışmalarını da görmeyi isterim.

kolay gelsin.

burda üstüme almam gereken bir bölüm var sanırım. bak kardeş senin eğer bu konuda bilgin varsa yorumlarını yap ama bu konuda bilgisi olmayan insanlar bilmedikleri şeyleri beğenemez anlamına gelmez. ve bu arkadaşımız çalışmasını burada yayınlarken insanların yaptığı şey hakkında fikir beyan etmesini ister. bizde teknik konuda bu çalışmaya yorum yapacak yetide olmayabiliriz ama en azından beğenimizi sunabiliriz.

bir ikincisi bu tip bir çalışmada hata bulamazsın. sebebi ise bu çalışmayı yapan kişinin hayal gücünü bilemez ve sorgulayamazsın. bir evin çatısını yan yapar sen hata dersin ama yapan kişi özgünlük diyebilir. ve buna kimse intiraz edemez. elle tuvalde yapılmış bir çalışmada olmadığı için fırça darbelerinede eleştiri getiremezsin. dolayısıyla anca beğenir veya beğenmezsin. teknik bilgi vermeye gelince. resmin tekniğini o tekniği kullanarak resmi yapmış kişiye tekrar söylemenin bir anlamıda yok.

saygılarımla. (bu mesajı kişisel saldırı olarak düşünme sadece bir açıklama olarak bak)

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅

kolay gelsin.[/QUOTE] sevgili arkadaşım yapmış oldugun yorum için öncelikle teşekkürler.... bu resim kapadokyanın harika bi karelerinden biri ve resmi cekende benim yani uzun lafın kısası sen o güzelliği benim gözümle göremessin o resmi ben paintte fırcalarken aldıgım hazzı hele hiçç anladınmı neyse yine çok saol varol :)

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
Benimde hoşuma gitti seyirederken görseli hoşnut bir duygu bırakıyor insanda... Çalışmalarınızın devamını görmek isterim...

Saygılarımla.

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
kendimi bir çizgi film sahnesinde gibi hissettim..renklerse masalsı nitelikte..pekçok tadı verebiliyor aslında..tebrikler çok hoş olmuş :)

erdem77

🌱Yeni Üye🌱
fazla soze gerek yok harıka bır çalışma olmus bence.renkler cok hox duruyo cok farklı bırsey ama goze çok guzel gelıyo. boyle çalışmalarınızın devamını beklerız sima :) umarım bende bı gun boyle calısmalar yapabılıcek sevıyeye gelırım yardımlarınızla. MUTLU YILLAR...

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fazla soze gerek yok harıka bır çalışma olmus bence.renkler cok hox duruyo cok farklı bırsey ama goze çok guzel gelıyo. boyle çalışmalarınızın devamını beklerız sima :) umarım bende bı gun boyle calısmalar yapabılıcek sevıyeye gelırım yardımlarınızla. MUTLU YILLAR...
teşekürler erdem her konuda yardıma acıgım görüşmek üzere

heross

🌱Yeni Üye🌱
ben bu çalışmaya yorum yazacak kadar tecrübem yok güzel bi çalışma olmuş hatta mükemmel