Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
merhaba sevgili bla bla ve en iyi arkadaşlar :)
hepinize gaziantepten sevgiler saygılar :D:D
nasılsınız bakalım

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Gaziantep çok isteyip te bir türlü göremediğim yerlerden birisi. E baklava getirirsiniz artık.:D:D

benimde bu tarafları çok göresim vardı valla bu iş çok şeye vesile oluyor :)
sizin istediğiniz baklava olsun efenim :) fıstıklımı olsun cevizlimi :D :rofl:

yarında vana geçiyorum acaba oranın nesi meşhur (canavar hariç)

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
benimde bu tarafları çok göresim vardı valla bu iş çok şeye vesile oluyor :)
sizin istediğiniz baklava olsun efenim :) fıstıklımı olsun cevizlimi :D :rofl:

yarında vana geçiyorum acaba oranın nesi meşhur (canavar hariç)

Otlu peyniri diye biliyorum. Bir de kilimi galiba. Ben göremedim hiç oraları ama kısmet olursa bir gün gezmeyi çok isterim. Baklavam fıstıklı olsun.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
:D:D evet ya baklava isterik:D:D

istediğin bakalva olsun avatır canavarı :D:D

Otlu peyniri diye biliyorum. Bir de kilimi galiba. Ben göremedim hiç oraları ama kısmet olursa bir gün gezmeyi çok isterim. Baklavam fıstıklı olsun.

yaa ben öle peynirleri yiyemem :D ee halıda yenmez aç kaldık desen :D:D
ama van kahvaltısını çok öven bi asker arkadaşım vardı artık pazar sabahı onunla kahvaltı yaparım :D

valla gezmenizi görmenizi tavsiye ederim gerçi ben çok gezemedim vaktim yok çünkü anca gece dolaştım işte biraz :S

sevgiden-iz

🌟Usta Tasarımcı🌟
istediğin bakalva olsun avatır canavarı :D:D

yaa ben öle peynirleri yiyemem :D ee halıda yenmez aç kaldık desen :D:D
ama van kahvaltısını çok öven bi asker arkadaşım vardı artık pazar sabahı onunla kahvaltı yaparım :D

valla gezmenizi görmenizi tavsiye ederim gerçi ben çok gezemedim vaktim yok çünkü anca gece dolaştım işte biraz :S

Otlu peynir bol kokulu oluyor. Kilimleri de güzel. Ama duyduğum kadarıyla oralarda yetiştirilen koyunlar bu taraflardaki gibi kokulu olmuyormuş. Yetişen bitkilerin özelliğiymiş.

İnşAllah bir gün oraları da görürüm. Gördüğüm en doğu İskenderun. En Karadeniz Bolu bir kültür gezisi şart oldu bu yaz.

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Otlu peynir bol kokulu oluyor. Kilimleri de güzel. Ama duyduğum kadarıyla oralarda yetiştirilen koyunlar bu taraflardaki gibi kokulu olmuyormuş. Yetişen bitkilerin özelliğiymiş.

İnşAllah bir gün oraları da görürüm. Gördüğüm en doğu İskenderun. En Karadeniz Bolu bir kültür gezisi şart oldu bu yaz.

valla işte ben kokan bir peyniri asle yiyemem hatta biraz fazla kokusu varsa o masadan kalkarım :D artık bakalım bi gidelim yarın ak koyun kara koyun belli olacak :D
en karadeniz tarafını gelirsen gezdirebilirim doğu tarafınıda buluruz bi çaresini :D

art antepdemisin :D ??

evet bu gece son ama :D yarın van :D hava çalacam :D