Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Dünyanın En büyük İnternet Cafesi, İçinde kaybolursunuz

jokermen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dünyadaki en büyük internet cafe hangi şehirde?
ae2f28e8bdtq1.jpg

euskal189whwt1.jpg

internetcafeqb8py6.jpg

Bu mega cafe 5220 metrekarelik bir alan üzerine yayılıyor
Dünyadaki en büyük cafe?nin nerede olduğunu biliyor musunuz?

Dünyadaki en büyük internet cafe New York Times Square?daki easyEverything (ABD).
Ziyaretçiler orada 800 bilgisayarda chat yapıyor, forumlara giriyor ya da e-mail gönderiyor. Bu mega cafe 5220 metrekarelik bir alan üzerine yayılıyor. Sevdiklerini evde bırakmış ve onlarla bağlantı kurmak isteyen New York ziyaretçileri için durum iyi: Cafe günün her saatinde açık. EasyEverything öncelikle Avrupa?nın bazı büyük şehirlerinde yaygınlık kazanan bir internet cafeler zinciri oluşturmaya çalışıyorlar. Almanya?da bu tip bir cafeyi Berlin?de bulabilirsiniz. ABD?deki ilk şube ise New York?ta 28 Ekim 2000 tarihinde açıldı.

Not:Avusturalyada 720 bilgisayarı olan bir internet cafe vardı ben şaşmıştım bunu görünce hiç şarşırmadım ama Alıştık artık ne diyim ki

ALINTIDIR...

birbilen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
vay be:).. 10 bilgisayarla da kafe açıyolar demekki 800e kadar yolu varmış.. amma kanıyodur o kafe ha:D

N/A2

🏆Pro Tasarımcı🏆
internette sörf yapmak budur herhalde.
ancak bi spor salonunda olabilirdi bi havuzu eksik:D:D

birbilen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
şimdi burdan dümdüz git 20 metre ilerden sağa dön 16 masa sonra yan yana 3 boş var ortadaki bozuk diğer ikisinden birine otur:D

Özlem BAYIR

🏆Pro Tasarımcı🏆
borsa gibi..öldürseler durmam böle bi yerde bir dakika..aman allahım :D

ADAMINbiri

🌟Usta Tasarımcı🌟
muhtemelen her müşteriye haritada veriyorlardır.. yoksa insan girdimi kaybolur, çıktımı giremez, tuvalete gitse yerini tekrar bulamaz..

gulada

🏅Acemi Tasarımcı🏅
oooo bu ne böyle ne kadar çok bilgisayar var kazandıklarını bilgisayara yatırmışlar belli

grafik_Jİİ

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ben konya da yaşıyorum burda da 400 bilgisayrlı ve 300 bilgisayrlı hizmet veren iki tanee cafe var ve her zaman full cekiyorlar ama bu kadarına da pes.ben ÇİN de dir diye düşünmüştüm malum nufüs açısındanr..

sedat17

🏆Pro Tasarımcı🏆
yuhh. bune kardeşim böle net cafe mi olur :D

lala

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne bu beaaa ekran açtırdığım masayı bulmam bir saat sürerrrrrrrrr

««cerven»»

🌱Yeni Üye🌱
aklıma bizim köyün 3 sene önce ki internet cafesi geldi..3 tane pc , 2 tane ps1 vardı.. (tvlerde en küçüğünden) 3 bilgisayar ve 800 bilgisayar:) arada ki fark uçurumdan da büyük:D
bu internet cafenin işleyişi normaldeki gibi değildir..bilgisayarlar eskiden olduğu gibi kilitlidir.. herkesin kiralık masası vardır..aylık ücretini ödersin anahtarını alırsın yanına.. gelir oturursun istediğin zaman :D başka türlü yürümez bu iş :D

neoberg

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.brkcan.net
Arkadaşlar bu internet cafe değil; her yıl düzenlenen, dünyanın en büyük bilgisayar partisi/festivali Euskal Encounter. Burdaki resimler de 16.sından.