Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Market İnsörtleri ürün paylaşım alanı

grafiker_emrah

♾️Grafik Gurusu♾️
Arkadaşlar bana insört tasarımında kullanılacak ürün resimleri lazım elinde olup göndere bilecek arkadaşlar grafiker_emrah(et)hotmail.com yardımcı olursaniz sevinirim şimdiden teşekkürler ;)

hunkarmatbaa

🌱Yeni Üye🌱
şenol bu market insertindeki resimler açılmıyor kardeş boş ekran geliyor bi bakarmısın sana zahmet

shedesign

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.asigazetesi.com
tekrar tekrar lazım olan arşivler hasar aldıgında yenıden ındırmekten üşenilmeyen arşiv... ancak çoğu link çalışmıyor :( o linkler tespit edilip onarılırsa sevinirim.

siss

🏆Pro Tasarımcı🏆
emegıne saglık kardesım..

noktareklam

🌱Yeni Üye🌱
bunların hiçbirisini alamıyoruz tekrar yüklemeniz mümkün mü

reborn

🏆Pro Tasarımcı🏆
ARKADASLAR BİZ İNSERT FİRMASIYIZ EGER ALDIĞINIZ SPARİŞLER OLURSA BİZ YARDIMCI OLABİLİRİZ. SUAN KAMPANYAMIZ VAR HABERDAR EDEYİM 5000 AD İNSERT ** ,3000 AD İNSERT ** ŞARTLAR: ONAY ALINDIKTAN 24 SAAT İÇİNDE TESLİM ,İRTİBAT KURACAĞIMIZ FİRMANIN GEREKLİ TEKNİK ALT YAPISININ OLMASI GEREKİR ÜRÜNÜ BASKIYA ALMAK İÇİN FİRMAMIZIN BANKA HESABINA PARANIN YATIRILMASI GEREKMEKTEDİR.ŞUAN ELİMİZDE SÜREKLİ GÜNCELLENEN 20.000 BİN ÜRÜN GÖRSELİ BULUNMAKTADIR. SAYGILARIMLA ..... İRTİBAT (***)
elindekileri paylaşman dileğiyle

Moderatör tarafında düzenlendi:

eoduzgun

🌱Yeni Üye🌱
Yüklemeler

İstenen PSD veya diğer formatta herşey ne güzel paylaşılıyorda linkler neden kırık neden yenilenmiyor ya da siliniyor onu anlamadım.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Benzer mockup ve action alternatifleri olsada görsel olarak elinizin altında kalması gereken ve ambalaj tasarımlarında kullanabileceğiniz kutu modeli :

tglh7.jpg

DoiVetra

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Bütün linkler kırıl bilginize arkadaşlar.

Ultio

Magic & Mayhem
♾️Grafik Gurusu♾️
Bütün linkler kırıl bilginize arkadaşlar.

26-12-2011 tarihinde vedfux'un yaptığı ambalaj paylaşımı sonrası elindeki doneleri paylaşan olmamış.
2011 itibari ile değişen bir çok ambalaj ürünü olması kaidesi ile linkler çalışsa bile konunun ilk mesajı okumadan indirmeyiniz.

botanni

🌱Yeni Üye🌱
konu muhteşem.. bana da yastık makarna ambalajı lazım fakat bulamıyorum.. Yardımcı olabilecek kimse var mı?