Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Kartvizit - Kendi adıma

NaSrOk

🌱Yeni Üye🌱
Profesyonel bi tasarım diyil fakat durusu hakkında görüsünüzü almak istedim. Kartvizit kendi adımada olsa siyah-beyaz sade bisi olsun istedim. Tesekkürler

kartvizitcopylj3.jpg

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
fazlasıyla yeni birisiniz gibi,...
1-) forum kodlarına göre, fotoğraf eklemek için linkin önüne
eklenmedir, yoksa görünmez...
2-) türkçe karakter problemi yaşıyorsun, en büyük hata i olmayan karakteri grifker vs derken kullanmışsın... kadıköy derken de i olan bir karakter kullanmışsın...
photoshopta hazırladığın için yazı karakterlerinin altına üstüne brush ile eklediğin şekiller, sönük çıkmış, aksi görüntüyü alırken, maske fazla kaçmış.
tel yazarken ne tür bir karakter probelmi olduğunu anlamadım,
zemin aşırı siyah ve vektörel değil, bu baskıda sorun çıkarma ihtimalini arttıır...

GRAFİMERVE

♾️Grafik Gurusu♾️
yeniden dene derim sende farkındasın sanırım.

Mehmet Utku DİLER

🌟Usta Tasarımcı🌟
Neden herkes calısmasında bu yansıma yada gölge her neyle adlandırıyorsa insanlar iz düşüm diyelimü bunu kullanmak zorunda:) Kartvizit insanların kimligidir, sadelikten kastın buysa eger, bu sade bir çalışma degil,ben forumlardaki tum efektleri uygulayabiliyorum demeye getirten ve sadece butaya yuklenmek uzere yapılmıs bir calısma olmus. Birkac kartvizit ornegi inceleyip tasarımı gercekten sadeye indirdiginde guzel birşeyler cıkabilir.

fesa

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence hoş olmus ama yazı karakterlerini beğenmedim..
sağdaki yazıları ve isminizi daha basit bir font ile yazabilirdiniz :emo1:
siyah beyaz güzel olmus tebrikler :wink:

NaSrOk

🌱Yeni Üye🌱
Tesekkür ederim. Bunlar hakkındada görüsünüzü alabilirmiyim. Önlü/arkalı olucak

asdie3.jpg

asd2oh2.jpg

m_fairy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ilk dikkatimi çeken ortadaki yansıma hareketi isminizin yansıması iyide ortadaki halkalı şekilin yansıması yanlış olmuş hatalı duruyor. ve telefon nosunu yazdığınız font hoş değil gözü yoruyor bence ama genel olarak bakınca göze hoş geliyor.

grafipapatya

♾️Grafik Gurusu♾️
ilk dikkatimi çeken ortadaki yansıma hareketi isminizin yansıması iyide ortadaki halkalı şekilin yansıması yanlış olmuş hatalı duruyor. ve telefon nosunu yazdığınız font hoş değil gözü yoruyor bence ama genel olarak bakınca göze hoş geliyor.

aynı sey bnmde ilk dikkatimi cekti..
kaymada hata var...
arkadaşların dediklerini göz önünde bulundurmanı tavsiye ederim...
İyi çalışmalar

kasta095

👑Efsanevi Grafiker👑
Mehmet UTKU daha önce bu soru sordu - ''Neden herkes calısmasında bu yansıma yada gölge her neyle adlandırıyorsa insanlar iz düşüm diyelimü bunu kullanmak zorunda''

Neden?

yansma, glow, blur, ya da web tasarımda yaptığımız buton efektı yazı üzerine verdiğiniz zaman kartvizit baskıdan çıktığı zaman o kadar da hoş görünmuyor, bunun için çok nedeni var... kartvizit şart değil 80*50 eğer öylese üzerine logo 20*10 mm kadar olacak... logo üzerine efekt verdığınız zaman doğal olarak şekli bozulacak... vaz geçin artik logo üzerine yansma, ışık efektı verme

NaSrOk

🌱Yeni Üye🌱
bugun cıkısını aldım son gösterdigim örnegin digerleri hosuma gitmedi cünkü. Gayet güsel duruyodu efekler, baskı kalitesi herseydir sonucta ama cıkıstaki makinenin kalitesi söz konusudur. Tesekkür ederim

zkursatt

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Denemeden iyisi bulunmaz Kardeşimm... Ama güzel ellerine sağlık umarım aradiğini bulursunn... :D

donie

🌟Usta Tasarımcı🌟
öncelikle eline sağlık ancak ,karvizit basıldığında telefon numarası için birde büyüteç vermelisin bence çok küçük kalmış en önemli unsur telefonun olduğu kısım çok kenarda , kartviztteki yazı karakterleri biraz daha okunaklı olabilir bunlar ikinci yollanan işlerin için. saygılar:iloveyou:

ozkanozel16

🏆Pro Tasarımcı🏆
bu seferki olmuş,...
ben yinede beyaz ve kırmızı yı severim... siyah çok seyrek hoşuma gider ...

Phaeton

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Sevgili NaSRok Seni yakaladım:D Abicim Arka Yüz sana baskı aldıgında da Söylemis oldugum gibi Hos duruyor ama ön yüzünde biraz Abartı var.Her neyse güzel olmus:) seni burada formda görmekde sasırtıcı oldu benim icin:)
neyse ben kart vizitimizi tamaladıktan sonra yayınlar ve yorumları incelerim:D

kopukhasan

♾️Grafik Gurusu♾️
arkadaşım tasarımdan önce bilmen gereken bazı şeyler var
kabul görmüş kartvizit ölçüsü 85 x 50 mm'dir
bu ölçünün en az 5 mm içine çalışman gerekir aski takdirde
kartvizit bıçakta kesilirken yazılar güme gider

Mehmet Utku DİLER

🌟Usta Tasarımcı🌟
Mehmet UTKU daha önce bu soru sordu - ''Neden herkes calısmasında bu yansıma yada gölge her neyle adlandırıyorsa insanlar iz düşüm diyelimü bunu kullanmak zorunda''

Neden?

yansma, glow, blur, ya da web tasarımda yaptığımız buton efektı yazı üzerine verdiğiniz zaman kartvizit baskıdan çıktığı zaman o kadar da hoş görünmuyor, bunun için çok nedeni var... kartvizit şart değil 80*50 eğer öylese üzerine logo 20*10 mm kadar olacak... logo üzerine efekt verdığınız zaman doğal olarak şekli bozulacak... vaz geçin artik logo üzerine yansma, ışık efektı verme

Sen gercekten bu işten anlıyorsun teşekkürler açıklaman ve insanlara doğru yolu gösterdiğin için.

BerkerGonca

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ellerine sağlık öncelikle. İlk bakışta göze hoş geliyor ama biraz incelendiğinde göz yorucu bi çalışma olmuş. Öncelikle bence çok fazla değişik font kullanmışsın. Numarayı yazdığın font okunaklı değil ki bi kartvizitte en okunaklı olması gereken yerdir Telefon Numarası. Birde çok fazla brush kullanmışsın ama siyah beyaz bencede güzel tercih (Y)

İkinci çalışman daha başarılı bence ilkinden çok daha sade olduğunu söyleyebilirim..