Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Arkadaşlar Özak'tan makina almayı düşünüyorum Lütfen Yardım

antigsbjk

🌱Yeni Üye🌱
Arkadaşlar bu siteyi uzun zamandan beri takip edıyorum,cok doğru şeylerın konusulduyuna eminim...yenı bi baskı makınası almayı planlıyoruz,firma seçiminide özaktan yana kullandık fakat tam olarak nasıl bi firma olduklarını
bilmıyorum.teknık servısı ve yedek parça durumları nasıldır acaba bilgisi olan
varsa paylaşmasını isterım...????????????
Şimdiden teşekkürler...

alimyus

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bizde makinayı özaktan aldık teknik servis olarak dijital baskı makinasında ii ler daha iyi bi yer bulamzsan tavsiye ederim özakı

C.M.Y.K

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım sana teknik servis bakımından tavsiye edebileceğim yerlerin ilk sırasında özak gelir hayırlı olsun...

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
eskiden kötüydüler encad te özelikle ama infinity i bilmiyorum ayrıca 500 tane makine sattıklarına göre iyidir heralde birde xaar yerine spectrayı düşün derim daha sorunsuz

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
alıntı : Arkadaşlar bu siteyi uzun zamandan beri takip edıyorum,cok doğru şeylerın konusulduğuna eminim...
Hangi makine sorulursa herkes iyi diyor... Hiç destek alamayan bi arkadaş yokmu..

screwshell

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bencede spectra düşünün.
bizde infinity yf12323 var 320lik bizde memnunuz
fakat bi sorun çıktı makinede çözmek için uğraştılar. servis geldi gitti 2 kez sorun tekrarladı ama her makinede arızalar çıkabilir. çok büyük bir sorun değildi. bi kart değiştirdik.

birde size tavsiyem makinenin topraklamasının iyi olması. Bizim sorunumuz buymuş sonradan çözdük.

asil tilki

🌱Yeni Üye🌱
özak servis konusunda ve müşteri hizmetlerinde çok iyidir.iki senedir infiniti kullanıyorum servis için masrafım olmadı.Yinede bölgemize gelen servis mutlaka uğrayıp bir şikayetimiz olup olmadığını sordu ve ayarlamalarıda ücretsiz yaptılar.özak tan makine alırsan sıkıntın olmaz.spectra yı tercih et derim.

lokman_reklam

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.lokmanreklam.com
özak tercimizdir. teknik eleman sıkıntıları yok ama teknik elemanlarının teknik konuda biraz bilgiye ihtiyacı var...

06baha06

🌱Yeni Üye🌱
makinayı özaktan aldınmı bilmiyorum ama sana tek bişey sölüyecem boyasını kullandığın sürece sana iyi davranıyolar
ama boyasını kullanmadığında baya dert çekersin

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
özakın web adresi yok.ama teknik servis bakımından çok iyiler.bi sorun old. alo de geliyolar o kadar yeni.bende yf 6250lqplus 250lik kullanıyorum güsel yani

hikmet80

🏅Acemi Tasarımcı🏅
benımde abı tek tercıhım sıze özaklardır bız 3 makıne aldın ve verdık gercekten hıc sorun yok hem servız hemde bakım olarak yanı özaklar bence saygılar cumleten

kartegene

🌱Yeni Üye🌱
Özaktan makina falan alınmaz biz aldık 3 ay geldiler gittiler doğru dürüst makinayı çalıştıramadılar teknik servisleri hiç bi şeyden anlamıyor allah düşmanımın başına vermesin

orange

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşım bence troyjet marka bir baskı makinası düşünürsen iyi olur derim ben özellikle spectra ama uygun fiyat dersen xaar kafa olur ikisininde baskılarını gör bence acele etme bu konuda

msteknoloji

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.msteknoloji.com
sakın derim sana adamlar makinayı satana kadar seni el üstünde tutar sonra arıza oldumu çuvallarsın çok dikkat parana yazık

chaen_99

🌱Yeni Üye🌱
sakn arkadaşım özaka duşmee madem dijital alacan yanılıyorsan izmirde imalatını yapan yer var 1 lira fazla ver özaka duşmee sakın