Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çalışmam corel photo paint

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
burub9.jpg

dagnklkst5.jpg

kendimezelgu0.jpg

N/A8

♾️Grafik Gurusu♾️
Çok güzel çalışmalar, çok emek verilmiş gerçekten, brushları böyle kullanmak inanılmaz bir yetenek ve çok lezzetli, doyamadık biz de...

Saygılar, başarılar :)

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Çok güzel çalışmalar, çok emek verilmiş gerçekten, brushları böyle kullanmak inanılmaz bir yetenek ve çok lezzetli, doyamadık biz de...

Saygılar, başarılar :)
teşekürler canım bunların hepsi corelde yapıldı yorumun beni çok mutlu ediyor saol

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bütün arkadaşlarıma teşekürler

aDoBe

🏆Pro Tasarımcı🏆
hımm... güzel eps ve ai lerin karışımı.... güzel bir araya getirilmiş. bende olmasına rağmen bu kadar iyi harmanlayamazdım doğrusu.

eline sağlık

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hımm... güzel eps ve ai lerin karışımı.... güzel bir araya getirilmiş. bende olmasına rağmen bu kadar iyi harmanlayamazdım doğrusu.

eline sağlık
teşekürler begenmenize ayriyeten sevindim:))

Hakan Emen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Tebrik Ederim

Eminim ki Tualde kimbilir neler yaparsın..... Bilgisayar ortamında slında daha zor... Tekrar Tebrikler...

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Eminim ki Tualde kimbilir neler yaparsın..... Bilgisayar ortamında slında daha zor... Tekrar Tebrikler...
yaglı boya sulu boya ve karakalem çalışmalarımda var bi ara sergi acmayı bilem düşündüm ama malum işlerin yogunlugundan fırsatımız pek olmuyo ilerliyen dönemlerde o çalışmalarımdan bazılarınıda sizlerle paylaşmak isterim... begenmenizede sevindim çok saoln

erdem77

🌱Yeni Üye🌱
yenı çalısmalarım var dedın. hemen baktım valla gene harıka olmus yaptıkların.sunları bılgısayarda nasıl yapıyosun hala anlayamıyorum. soylıcek tek seyım var ellerıne saglık :) senden bıseyler kapmam şart oldu artık :)

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
yenı çalısmalarım var dedın. hemen baktım valla gene harıka olmus yaptıkların.sunları bılgısayarda nasıl yapıyosun hala anlayamıyorum. soylıcek tek seyım var ellerıne saglık :) senden bıseyler kapmam şart oldu artık :)
teşekürler arkadaşım ama bu meslege gönül verdiysen bişeyler üretmeden duramıyosun bi başladınmı kendi kendine cıkıyo herşey sanki neyse tekrar saol varol

keskintepe

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoş bir calısma ama bir yerrde bi eksiklik war sanki yani calısmaya baktığımda öyle hissettim ama nerde olduğunu bulamadım :(

Ama genel itibari ile güzel bi calısma

teşekürler canım bunların hepsi corelde yapıldı yorumun beni çok mutlu ediyor saol

bu brushların corel versiyonlarını nasıl temin edebilirim bana yardımcı olursan sevinirim

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hoş bir calısma ama bir yerrde bi eksiklik war sanki yani calısmaya baktığımda öyle hissettim ama nerde olduğunu bulamadım :(

Ama genel itibari ile güzel bi calısma
hangi çalışmamda eksiklik var orda 4 çalışmam varda ...

erbebeto

🌱Yeni Üye🌱
TEK KELİME İLE KOCAMAN BİR ALKIŞ (sabır ve yetenek işi vessalam)

deniz35

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel olmuş simacım diğer çalışmalarını görmüştüm ama bunu ilk defa görüyorum eline sağlık....

freedesing

🏆Pro Tasarımcı🏆
eline sağlık bayıldım çalışmana bende aktım gititm içinde seyre koyulmuşken tebrikler

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sima35bysima35pd6.jpg

çalışma corel12 de yapıldı yaklaşık 3 ay sürdü