Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

çalışmam corel photo paint

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
sima35bysima35pd6.jpg

çalışma corel12 de yapıldı yaklaşık 3 ay sürdü

vay seni yeniden görmek güzel. bu senmisin yoksa:) güzel bir iş olmuş. tebrikler

doğaç

🌱Yeni Üye🌱
Büyük sabır isteyen bi çalışma.Allah gözlerine zeval vermesin ne diyim.:) Çok başarılı olmuş.

mermaid

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.dinodream.com
Çok başarılı çalışmalar, büyük sabır işi, emeğine sağlık, çok beğendim :)

korhanya

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
herkes birşeyler yazmış. ovmuş bilmemne. ama ortada yorum yok......

yani ressam biriri değilim. bu işin eğitimini almadım.... alelade düz bir lise mezunu insanım.

ben isterdim ki senin bu çalışma hakkında teknik olarak olsun bilimsel olarak olsun bir adının bir tarzının olduğunu ve bunu bizimle paylaşmanı...

ben isterdim ki vay efendim guzel olmuş elinde sağlık, odama asamacam vs vs yazmak yerine bu resmi anlatan ve tekniğe uymayan yerleri söylkeyen biri çıksın...

şimdi ben bişeyler diyeyim affınıza ve ustaların affına sığınarak....

sanırım bu bir köy illustrasyonu olmuş. ve sanırım ki bunun ressamlık dilindeki adı illustrasyon.

renklerin kullanımı ve birbiri ile olan dagılımı ve yayılışı cidden iyi olmuş. ve ozellıkle senı kutlmama gerektiğina inandığım şey bunu bilgisayarda yapmış olman. tablet kullanmıyormusun bılmıyorum ama, eğer kullanmıyorsan bence hataları direkt görmezden gelip ayrıca bir kutlamayı hakediyorsun demektir.

cünkü mouse hakimiyetin baya iyi demektir.

anlayabilgiğim kadarıyla yapabileceğim en iyi yorum bu olsa gerek. diğer çalışmalarını da görmeyi isterim.

kolay gelsin.

ekmeğin iyisinden anlamak için fırıncı olmak gerekmez yahu
ben illüstratör değilim ama anladım iştee....
güzeel.

sedobey

🌱Yeni Üye🌱
hangi programı kullandığınızı merak ettim. formuda pek okumadım ama. yazarsanız sevinirim

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
hangi programı kullandığınızı merak ettim. formuda pek okumadım ama. yazarsanız sevinirim
bi kaç çalışmamın altında belirtmişim haklısın
corel 12 de hazırladım bütün çalışmalarımı

Son düzenleme:

acemi78

🏅Acemi Tasarımcı🏅
corelci olarak diyecek kelime bulamiyorum
ellerine saglik

mehter

🌱Yeni Üye🌱
sayın hocam mükemmmel bir leke tadında renk ahengi gerçekten hoş detay ve ayrıntıyı yüzeye çıkarmak önemli asıl olanda bu.......!

sima

🏅Acemi Tasarımcı🏅
sayın hocam mükemmmel bir leke tadında renk ahengi gerçekten hoş detay ve ayrıntıyı yüzeye çıkarmak önemli asıl olanda bu.......!
bu konu altında büssrü çalışmam var hangi çalışmamdan bahsettiniz acaba neyse begenmeniz beni çok mutlu ettii

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
Acaba bu forum ne için var? çalışmaları göstermek içinmi? burda amaç zaten paylaşmak bildiklerimizi anlatmak. mail adresine gerek yok. ben uzuan zamandır aktif değilim yeni kurallardan haberim yok ama sizin msn adresinizin nasıl görünür olduğunu çok merak ettim. normalde şifreli görünmesi gerekirdi. çünkü yasaktı