Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Resime bu görüntüyü nasıl verebilirim ?

vburak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Örnek olarak normal bir manzara dosyasına bu boyutu ve görüntüyü nasıl verebilirim ? Corel veya photoshop ta yapabilirim. Yardımlarınız için teşekkürler !​

Uploaded with ImageShack.us

Benzer konular

josef29

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.bayrakci.com
Kpt pluginler filan var onlarla yapılabilir ama hangisidir bilmiyorum bir araştır..

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
plugin e falan gerek yok. Bir kutu çiz. resmin aslı büyük olan kısımdaki olur. Yan tarafını ya üzerine siyah bir renk atıp şeffaf değeri girerek yada lens özelliklerinden (f3) biriyle karartarak şeklide çizdiğin kutu yaparsan sadece gölge sorunu kalır. Onuda biliyorsundur herhalde...

drop shadow

vburak

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Teşekkürler yardımınız için. Fakat çözemedim hala görmem gerekiyor sanırım...

antique

🏅Acemi Tasarımcı🏅
bence de plugin'e gerek yok..

corelde (örnekteki gibi) bir kutu çizip, effects menüsü altından "add persfective"yi seçip kutuya persfektif verilir.. sonra da uygun bir görseli yine effects menüsü altından "powerclip" seçeneği ile çerçevenin içine atabilirsiniz.. gölge efekti de, drop shadow özelliği ile isteğe göre çeşitli şekillerde verilebilir..

graphic1x.jpg

siss

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben yapamıyorum
poverclip yaptığım zaman karsıma ok cıkıyor olmuıyor
yardımcı olursanız sevınırım....

exloper

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.ebrureklam.com.tr
evet anlatımlar güzel fakat 3D ile yaparsan arkasına sadece siyah gölge vermiş oluyorsun. benim tavsiyem shape tool ile ( corel ) resimleri kıvıracağın yerden kes. arkaya kıvırcağın yerleri farklı bi resim gbi düşün. ondan sonra boş bir dikdörtgen çiz ve onu boş bir şekilde 3D yap nasıl bi görüntü istiyorsan. sonra o şekli break apart yap . yan taraflara resimler için ayırımıs olduğun yerlere resimleri powercliple içine at . sonra birazda gölge vs. mukemmel şeyler çıkabilr. kolay gelsin.

afidanci66

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Arkadaşlar aslında yukarda görüntülerini yüklediğiniz çalışmalar ile arkadaşın yüklediği arasında darklar var. Burak sanki görseli kutu şeklinde gibi ancak kutunun yan yüzeyinin ışık farkını söylemek istiyor. Bunun için resmin sol tarafına istediğin genişlikte bit kare çizip siyaha boyamak ve transparency tool ile istediğin oranda resmi görünür yapmaktan başka bir şey değil. Bunun ardından istediğin perspektif görüntüyü vermek için siyah zeminin ve zemin altındaki fotoğrafın zeminin altında kalan kısmının sol taraflarını daraltmak yeterli olacaktır. Eğer yapamazsan bir video ekleyeyim.

elviolin

🌱Yeni Üye🌱
resimli anlatma şansınız varmı arkadaşlar ? çok güzel olurdu..şimdiden tşkler.