Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kapağı nasıl yapabilirim

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
Bir güvenlik firması için 12 sayfalık katalog çalışması yaptım ama kapak konusunda tıkandım açıkcası ekte görmüş olduğunuz gibi kapak istiyorlar ve ne kadar ugraştıysam başarılı olamadım bu konuda beni yönlendirecek ve yardımcı olacak varmı yardımlarınız bekliyorum

sedat695

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Güvenlik ile ilgili çarpıcı bir resim kullan

Güvenlik ile ilgili çarpıcı bir resim kullan

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
onu bende düşündüm ama ekte yollaığım gibi bir çalışma istiyorlar zemin ona yakın bişey olmalıo

Rüveyda SALIK

MissGraphic
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
eee bunun gibi birşey istiyorlarsa bizden ne bekliyorsun onu anlamadım :)
yapman gereken söylenmiş zaten, PSde yapamıyorsan ilgili konuları araştırmanı öneririm ;)
hem tam aynısını yapmaman gerekir bence bunun gibi farklı zeminler çalışabilirsin;)

Son düzenleme:

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
zemin1tg5yt2.jpg

Bunu mu yapamadınız? Mesleğinizi öğrenebilirmiyim?

mutti

🌟Usta Tasarımcı🌟
yaptımda yakın bişey istiyorlar ne kadar anlattıysamda aynısı olmaz diye ama anlamıyorlar yakın şeyler yaptım ama senin yaptığın güzel olmnuş volkan arkadaşım eline sağlık nasıl yaptığın konusunda yardımcı olurmusun?
bu arada grafiker yardımcısıyım yetişiyorum diyebilirim kendimi geliştirme aşamasındayım o yüzden genelde yardım alırım sanırım yanlış bişey yaptım:)))

serdem

🌱Yeni Üye🌱
bencede aynısına yakın kullanman doğru değil.önemli olan farklı birşeyleri beğendirip kabul ettirmek.ikna kabiliyetinizi kullanabilirsiniz diye düşünüyorum. ben olsam bişekilde ikna ederdim.başarılar