Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

kimyasal ürünler etiket

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
worldchemcalsmads5.jpg

Benzer konular

xtrax

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Eline sağlık güzel olmuş etiket yazılarında bazı harfler eksik bazı harfleride fazladan yazmışsın tekrar bak derim ben.

elkor84

🏆Pro Tasarımcı🏆
sol taraftaki maddeleme bölümünde hizalama hatası var.bunun dışında arkadaki resmin konuyla alakasını anlamadım.belki biraz daha açık renklerle daha göz alıcı olabilir.yine de eline sağlık.

Guapa

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
resmin konu ile alakası 16 çeşit ve hepsi kimyasal ürün yeteri kadar açık olmuştur sanırım,hepsinin zemini aynı.yorumlar için teşekkür ederim.

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
canım benim benim elime düşme bak :)):):)
o altaki resimdeki rengi aç beyaz daha çok olsun çünkü yazıalr okunmuyo resimdeki gölgelerden ama tasarım olarak diyazn olrak sorarsan bence on numara hele o kırmızı çok yakışmış

cxyali

🌱Yeni Üye🌱
Biraz canlı olsa iyi olurdu şeffaflaştır

hardworker

🌱Yeni Üye🌱
kesinlikle bu yazı karakterini değiştirmelisin sizin orayı bilemem ama burada her köşe başındaki bakkal manav kasap bujiterinin tabelasında kullanılan yazı karakteridir bu. süper klişe yani

mediamania

🌱Yeni Üye🌱
Evet şayet worldchem in benimsediği karakterler değilde sen uygulamışsan bende yazı karakterlerini değişmeni tavsiye ederim logoya bakarsak bana göre times daha uygun olur. (Tabi bu tarihte bunlar çoktan baskıdan çıkmıştır.)

syd barret

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
gayet güzel yanlışları arkadaşlar söylemiş saten sen bilirsin işini eline saglık bırtı

avelon

🌱Yeni Üye🌱
hiç olmamış arkadaşım
çok donuk kalmış renkler.
kimyasal ürün olması donuk olmasını gerektirmez.
eminim firma sahibi beğenmiyecektir.

bereketofset

🏅Acemi Tasarımcı🏅
emeğine sağlık ama çok donuk ve itici olmuş kusura bakma sanki ambalajın içinde araba parçası varmış gibi olmuş.16 değil 166 çeşitte olsa farklı renkler uygulanabilir.bence biraz daha açık ve parlak renkler olması gerekir diye düşünüyorum.

besa

🌱Yeni Üye🌱
Yanlardaki boşluklar dengesiz bırakılmış. Ortadaki bölümde yazılar sol tarafa yakın. Alt bölümde ise sertifikalar çerçeveye çok yakın diğer tarafta bayağı boşluk var dengelense bence daha güzel durur...İyi çalışmalar...

0510

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
işfena deil renklerde güzel fakat üstte kullanılan font (revue BT) bu işi biraz düşürmüş bence