Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Neşve Çay & Kahve Evi ''Web arayüz çalışması''

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
jhtc8.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer konular

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Teşekkürler hocam tek sorun müsteriye beğendiremiyoruz yalnız :)

Bir çalışma yaparsınız kendiniz bile şaşırırsınız vay be bunu ben mi yaptım diye ama bi bakarsınız müşteri beğenmez onun istekleri doğrultusunda bir çalışma yaparsınız sonra da bunu ben yaptım demeye utanırsınız, bu mesleğin cilvesi de bu maalesef. :)

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Bir çalışma yaparsınız kendiniz bile şaşırırsınız vay be bunu ben mi yaptım diye ama bi bakarsınız müşteri beğenmez onun istekleri doğrultusunda bir çalışma yaparsınız sonra da bunu ben yaptım demeye utanırsınız, bu mesleğin cilvesi de bu maalesef. :)

Kesinlikle katılmaktayım :)

aresrisus

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.emrecetiner.com.tr
Teşekkürler hocam tek sorun müsteriye beğendiremiyoruz yalnız :)

Sanırım logoda kullanılan renkler üzerinden bir renk sıkalası çıkartıp ona göre bir tasarım yaparsan beğenilebilir gibi geliyor bana. Bu şekilde firmanın renklerinden farklı ayrı bir tasarım gibi. Biraz daha saadelik bir cafe restoran için ideal olacaktır ayrıca nacizane düşüncem.

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sanırım logoda kullanılan renkler üzerinden bir renk sıkalası çıkartıp ona göre bir tasarım yaparsan beğenilebilir gibi geliyor bana. Bu şekilde firmanın renklerinden farklı ayrı bir tasarım gibi. Biraz daha saadelik bir cafe restoran için ideal olacaktır ayrıca nacizane düşüncem.

Hocam onu da denedik de diger arkadasımla beğenmemeye endekslenmiş gibi bir yanıt aldık :) Allah sonumuzu hayrede diyebiliyorum sadece :)

yudup

🌱Yeni Üye🌱
aslında bu temayı saklamanızı öneririm satılacak kadar başarılı. O kör müşterinize daha basit ve mekanın görselliğinden başka bişey göstermeyen bi tasarım verin. Hatta sorun bakalım örnek olarak sevdiği siteler neymiş? Onu dinleyin. O kalın kafasındaki şekli görmeye ve anlamaya çalışın derim. Kolay gelsin

tükenmezkalem

🏆Pro Tasarımcı🏆
aslında bu temayı saklamanızı öneririm satılacak kadar başarılı. O kör müşterinize daha basit ve mekanın görselliğinden başka bişey göstermeyen bi tasarım verin. Hatta sorun bakalım örnek olarak sevdiği siteler neymiş? Onu dinleyin. O kalın kafasındaki şekli görmeye ve anlamaya çalışın derim. Kolay gelsin

Üstadım çok tesekkür ederim , iste bu isin zorluğu da bu malesef emek verirsin hava olup ucar