Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

bende bis baskı fiyatı almak istiyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mailadresilazim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaslar üzerinde çalıştığım bir proje var
bu proje için nasıl kağıt kullanıcağıma karar veremedim zaten matbaa bilgimde yok şuan indesign prog ile projemi yapıyorum
3 aşağı 5 yukarı ne dir bana maliyeti buradan yazarsanız memnun olurum
birde böyle büyük birşeyin tahmini teslim süresi ne olur

birde CTP olarak düşünüyorum yanlışmı acaba

toplam 25.000 adet veya 40.000 bin adet olmasını düşünüyorum

yaklaşık sayfa sayısı 720 ila 750
a4 boyutunda
hepsi renkli
100 gr digital baskıcıdan kagıt alarak denedim
yaklaşık 50 kadar sayfası veya yaprağı reklam için olacağından parlak olmasını istiyorum digerleri
tükenmez kalem yazılabilir mat olucak sanırım
sanırım biraz ağır olucak bu yüzden deri cilt gibi birşey yapmayı orta incelikte varsa tabi kapağının kartonun düşünüyorum
ayrıca kagıtın üzerindeki boyanın parmakla sıkıştırıldığında boyanın akmasını veya silinmesinide istemiyorum
şimdilik aklıma gelen şeyler bu kısacası biraz kaliteli olması önemli nihayetinde reklam alınacak yerlerinde bunu beğenmesini istiyorum.
teşekkürler
şimdiden

Benzer konular

Nüket HOTALI

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.hotali.com.tr
Emin degilim ama forum kurallarını bir okuyun, çünkü hatirladıgım kadari ile, fiyat konuşmaya cisss diyorlar:) hani böyle satışa, pazarlamaya, reklama giriyor ya o bakımdan sanki... özel mesaj kulanmak gerek...

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
yanlış anlamadıysam siz deri ciltli mat kuşe 750 sayfa ve 25000 veya 40000 adet katalog istiyorsunuz yani katalog tarzında birşey eğer öyleyse eviniz felan varsa arabanız biran önce satın para lazım olucak size büyük bi ihtimalle :D:D:D

mailadresilazim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ben buradaki arkadaslarla pazarlıga oturmayı düşünmüyorum forum genel kuarlına uyarak lütfen yanlış anlaşılmasın bu 1 :)
zaten fiyatı soyleyecek arkadaslar tel felan vermesinler herkese haksızlık cunku
para konusuna gelince borcum var 3 5 milyar kadar ama ne demisler son care insanın hayatında degisiklikler yapar umut aramaya devam buradaki tutarı reklamlardan karsılamayı dusunuyorum sanırım yapılabilir yaklasık hesabım dogru ise reklamlar baskı maliyetini karsılar ancak genede tam maliyeti bilmiyorum ufakta olsa tutarı söyleyebilirseniz sevinirim kolay gelsin bu arada en onemlisi sanırım ctp olan sorum bu onemli mi diye sorucaktım

tekrardan teşekkürler

Son düzenleme:

N/A7

🏆Pro Tasarımcı🏆
arkadaşım fiyat konusunda birşey diyemem sana ama ctp doğru tercih evet filmle milmle uğraşılmaz okadar iş için buda baskı maaliyetini azaltır ama işin içine deri cilt girerse işin maaliyeti epey bi yüksek olur onuda diyim ama sana tavsiyem butür bi işde madem kapağın kaliteli olmasını istiyorsan kapağına şöyle bi tavsiye verebilirim sana deri ciltten daha düşük maaliyeti olacağından emin olarak kapağı normal kuşeye bastırıp üzerine selefon ve mukavvaya sıvama olarak bu hem kapağı kalın ve kaliteli gösterir hemde uzun süre deforme olmadan kullanılmasını sağlar iyi çalışmalar.

mailadresilazim

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
çok teşekkürler muavva sıvama ve selefon için sanırım böylece daha renkli bir kapak elde etmiş olurum sağolun

thematrix

♾️Grafik Gurusu♾️
32-) Forum genelinde yapılan tasarım ya da işler için genel fiyat yazılması yasaktır. Fiyat araştırması yapan kişilerle fiyat teklifi verecek kişi ya da kişiler özel mesaj yolu ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Bu kurala uymayan kullanıcılara uygulanacak yaptırım Grafikerler.net yönetiminde saklı tutulur.

Kuralları Okuyunuz Lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...