Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

İletişim Kulübü afişi

kuduzdoctor

🌱Yeni Üye🌱
Üniversitenin iletişim klubu için hazırladığım afiş.Ek*** ya da kötü yanları için yorum yaparsanız sevinirim.

aaamm4.jpg

Son düzenleme:

schwarzmadchen

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
güzel ama fontlar pek uymamış çalışmana.değişiklik yaparsan daha güsel olacagını düşünüyorum

orangelessons

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
myspace.com
Evet sen Rock-****l müzik için kullanılacak olan fontları kullanmışsın. Sadece fontlar zaten ek***. Diğer hali muhteşem olmuş. Ellerine sağlık :)

Burax34

🌱Yeni Üye🌱
Mantık güzel fakat Yazıyla beyaz backgroundn arasında geçişli olabilirdi. Font da değişebilirdi birde Eline sağlık:)

sevinc_s

🌟Usta Tasarımcı🌟
ya acıkcası ben beğenmedim üniversite afişi diyosun iletişim diyosun tamam gazete fontunu kullanman çok hoş ama aşagıdaki insanlar afişe gitmemiş.biraz daha üstünde çalışsan daha ii tasarımlar çıkar.ii çalışmalar

kuduzdoctor

🌱Yeni Üye🌱
teşekkür ederim .İletişimi, birliği anlatmak için alttaki insan silüetleri dışında pek bir fikir gelmedi aklıma o yüzden oyle bir şey yaptım . Pek şık durmadığının farkındayım , ama sanki yukarıdaki kopukluk ile tezat bir görüntü havası veriyor diye ümitlenerek kullandım bikere .bu benim ilk afişimdi , ileride yapacağım çalışmalarada böyle yorumlar gelirse yavaş yavaş bir şeyler öğrenebileceğim ümidi içerisindeyim :)

hknmbn

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.siluettanitim.com
İletişim Klübü Var Yazısı Keşke Olmasayı da Beraberinde Getiriyo => Daha Yumusak Bi Font Bulunabilirdi veya Madem Böyle Bi Klüp Var ve MAdem Devam Edecek O zaman Bir Logoyu Hakediyo Sanırım.. Bence Onun Üstünde Çalış Bi Amblem veya Basit Bi Font.. İyi Çalışmalar.. =>

Son düzenleme: