Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker... - Dünya Geneli

acoustic23

🌱Yeni Üye🌱
Corel Draw programini cok iyi derecede kullanabilen grafiker...

Aranan Şehir: Dünya Geneli

Program/Seviye: Corel Draw (uzman ve oncelikli tercihtir)
Photoshop (iyi veya orta seviye)

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: Yurtdisinda bulunan reklam firmamizin, yogun calisma icinde oldugu donemlerinde proje bazli grafik tasarim destegi verecek, is disiplinine sahip bir calisma arkadasi aramaktayiz. Ayni zamanda dijital baski alaninda calistigimiz icin, calismalarimizi genellikle vectorel olarak hazirlamaktayiz. Bu sebepten dolayi Corel Draw hakimiyeti gerek zaman, gerekse tasarim yetenegi acisindan bizim icin cok onemli. Genel olarak calisma alanlarimiz insert, brosur, menu, dis cephe ve ic cephe giydirmeler, fatura, logo ve kurumsal kimlik tasarimi, decupe vb... Uzrine olacaktir. Ilgilenen arkadaslar cvlerini direkt tarafimiza mail atabilirler ( Ayni zamanda bir kac referans calismalarinizi da maile attach edebilirsiniz)
Not: Calismalar icin aylik odeme yapilmayacaktir. Her bir is basliginin fiyati, tarafimizca belirlenmis olan proje fiyat listesi uzerinden, is oncesi odeme sekli ile yapilacaktir.

E-posta: cagdas23@usa.com

Benzer konular

Hezarfen

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑

• İlanlara cevap veren ve yeni ilan açan her üye kuralları okumuş olarak kabul edilir.
  • Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.
  • Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır.

Sosyal ağlarımızdan da bizi takip edebilirsiniz.

ozguraskan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkadaşlar Size Zahmet Mail Adresine Bir Bakın İnandırıcı Geliyormu? Artı @usa.com
Girin siteye usa.com'a ne çıkacak Şaşırmayın ya. Kim Bu Devirde Tasarım Yapmadan Para Verir. Dalga Geçiyorlar Başka Birşey Değil. Yurtdışında Grafiker mi Bitmiş?

Ayrıca Adamlar Yurtdışında İngilizce Şartı Koymayı Unutmuşlar :D

agit77

🏆Pro Tasarımcı🏆

acoustic23

🌱Yeni Üye🌱
Ozgur Aksan,

mail.com serveri uzerinden daha bir cok populer domain mail adresi alinabiliyor. Agit77'nin soylemis oldugu referans linkini incelersen gorebilirsin. (Tesekkurler Agit77)
Yurtdisinda grafiker bitmedi. Zaten bunyemizde iki kisi olarak bu calismalari hazirlamaktayiz. Dis cephe islerimizin genellikle daha fazla olmasindan dolayi, offset islerine zaman ayirmakta zorlaniyoruz. Ayrica sunu belirtmeden gecemeyecegim. Bugune kadar etik calisma imknaina sahip olamamis olabilirsin. Bu konuda herhangi bir yorum yapmayacagim. Ama sunu acikca soyleyebilirim; bir kartvizit bir folder yada flyer tasarimi yapilacaksa ( sadece temsili bir fiyat soyluyorum) urun basi 20-30TL verilecekse, iki uc adet is hazirlanmasi icin ben bu ucereti pesin olarak odedigimde karsi taraftaki grafiker, grafik isini bana saglam sekilde gondermezse "kendisi kaandigini zannederken, kaybeder. Bir daha benden is alamaz" ben sadece 70-80TL kaybederim... Mutlaka "artniyetli olmayan, isine saygi duyan" birsini de bulabilirim. Boyle bir grafiker arkadasi da bulursam, karsilikli guven iliskisine dayali olarak bu ucreti pesin gondermemin hic bir sakincasi yok! Cunku bu emek isidir... Benim icinde kazanc. Karsilikli bir kazan durumu ve inanc olmadigi surece, kaliteli ve istikrarli is yapmabilmekte mumkun degildir...
(bu arada, Ingilizce bilmeden ingilizce metin yazmak mumkundur degil mi? Ki, kaldiki kullandigimiz diller FR-NL-TR ve en son EN Ayrica benim, metin sorumlulugunu grafikere yuklemem gibi bir durum soz konusu degil...)

sabriye elif

🌱Yeni Üye🌱
Web sitesi
yazimcizimtasarim.com
Merhaba,
Lütfen portfolyomu inceleyin. Sizinle çalışmaktan keyif duyarım.

sabriyeelifkatipportfolyo.wordpress.com

Graphic and Jewellery Designer
Writer & Illustrator

Sabriye Elif Kâtip
0534 515 24 93

alobar-pan

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Liste fiyatlarınızdan da bahsedebilir misiniz biraz? Eminim bu işleri yapabilecek yüzlerce grafiker vardır ve size mail yağıyordur. İnanıyorum ki burada ücret belirtmeniz bir çok gereksiz başvuruyu engelleyeceği gibi size de, başvuran grafiker adayına da zaman kazandıracaktır.

Bu yazılı ya da yazısız karşılıklı bir sözleşmedir. Siz nasıl işlerinizi istediğiniz kalitede yaptıracak düzgün bir grafiker arıyorsanız, bu aradığınız grafiker de emeğinin karşılığı olan ücreti almak isteyecektir.

Bunları neden yazdığıma gelince; ben artık işverenlerin bunu anlaması gerektiğini ve iş ilanlarında alınacak eleman için ayrılan bütçenin ya da bütçe aralığının belirtilmesi gerektiğini düşünüyorum. Bu her iki taraf için de vakit kazandıracağı gibi adaya işverenin kendisine değer vereceğini hissettirecektr. Öte yandan sizin halihazırda bir listeniz varmış. Dolayısıyla şahsen görmek isterim bu bütçeyi.

serkanulukut@gmail.com

Teşekkürler,
Serkan Ulukut

abdullahes

🌱Yeni Üye🌱
tasarım

mrb ben abdullah şahin
tamam istediğiniz tasarımı yapalım
saygılarımla

abdullah şahin
0543 682 06 19

3si

🌱Yeni Üye🌱
Bununla alakalı sizinle calısmak isterim

12 senedir bu mesleği yappıyorum
Corel agırlıklı..

Esra Başlantı
0534 970 40 91

osmanucak

🌱Yeni Üye🌱
İyi günler,
Mesleğim grafikerlik.Corel Draw programını iyi derecede bilirim. Foto shop da yapılması gerekenleri corel de rahatlıkla yapmaktayım. Deneme mahiyetinde bir defaya mahsus ön çalışma yapabilirim. Bunun için ücret talep etmem.
Projenizi aktarmanız yeterlidir. İstanbulda yaşamaktayım.
İletişim bilgilerim: 0537 572 30 10
ucakosman@gmail.com
osmanucak@hotmail.com.tr
Kolay Gelsin dileklerimle.
Osman UÇAK

osmanucak

🌱Yeni Üye🌱
1992 senesinden beri görsel reklam sektöründe uygulamalı grafiker olarak çalışmaktayım.
Başlıca bir çok inşaat firmasının görsellerini ürettim. Corel Draw konusunda çok ileri derecede çalışmalarım mevcut.
Yaptırmak istediğiniz ilk projeyi size ücretsiz olarak yapamayı ve böylelikle gerçek refaransımı sunmak isterim.
Kolay gelsin.

acoustic23

🌱Yeni Üye🌱
Talep karsilanmistir.

Ilginiz icin tesekkur eder,

herkese iyi calismalar dileriz...