Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

katalog kapağı

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆

bir mobilya ve dekorasyon firması için hazırladığım katalog kapağı çalışması, eleştirilerinizi bekliyorum, iyi çalışmalar...

Benzer konular

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
bence güzel bir çalışma olmuş renkler ve dizayn hoş özellikle yatak odasını o şekilde yapman dikkat çekici bir de sloganı " Düşlerinizi dekore edelim" derken düşünme balonu içersinde yazılabilirdi tabi bu benim fikrim. Ama ben çok beğendim eline sağlık

gulumse gulum

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel olmuş özellikle renkler ellerinize sağlık

kamas

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok güzel ellerinize sağlık.

by_macintosh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Tasarım çok hoş olmuş ellerine sağlık, ama yazının paragraf kısmında sorun var sanırım o kadar içerden vermemelisin "mutlu yuvalarınız" daha küçük puntolarla yazılabilir sağdaki metne giriyo.

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
paragraftaki hizalama hatasını yeni farkettim uyarın için teşekkür ederim, iyi çalışmalar...

peri

Happy Woman
🏆Pro Tasarımcı🏆
bence sadece şık olmuş ellerine sağlık

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
logo 3 yerde mi olacak ? :S

güzel bir kapak çalışması olmuş, tebrikler... Paragrafı farketmişsin onu yazacaktım ben de ;) Sağ taraf üst çerçevedeki dal deseni bana göre gereksiz onu kaldırdığında daha oturmuş bir hava olacaktır.

bence güzel bir çalışma olmuş renkler ve dizayn hoş özellikle yatak odasını o şekilde yapman dikkat çekici bir de sloganı " Düşlerinizi dekore edelim" derken düşünme balonu içersinde yazılabilirdi tabi bu benim fikrim. Ama ben çok beğendim eline sağlık

Kusura bakma fikrine yorum yapacağım ama baloncuk içinde olması biraz basite kaçmaz mı??

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
evet belqin hanım logo üç alanda da olacak benim tarzımdır bu:) belki sizce gereksiz olabilir, öncelikle logoyu kurumsal kimliğin en önemli öğesi olarak hafızalara kazımaya çalışırım, bu kataloğun(64 sf.) iç sayfalarında da gelişigüzel yerleştrirlmiş logolar olacak, yorum ve eleştirileriniz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar...

belqin

🌟Usta Tasarımcı🌟
evet belqin hanım logo üç alanda da olacak benim tarzımdır bu:) belki sizce gereksiz olabilir, öncelikle logoyu kurumsal kimliğin en önemli öğesi olarak hafızalara kazımaya çalışırım, bu kataloğun(64 sf.) iç sayfalarında da gelişigüzel yerleştrirlmiş logolar olacak, yorum ve eleştirileriniz için teşekkür ederim, iyi çalışmalar...

Ne güzel... Farklı bir algı tekniği :hmm2:

Ben de size iyi çalışmalar dilerim.

N/A1

🏆Pro Tasarımcı🏆
bazen farklı düşünmek, yasak bölgeye geçmek ve sadece kendi düşünce ve tarzınızı yaratmak gerekiyor, tabii bu benim kişisel görüşüm. Ülkemizde çoğu zaman olumlu karşılanmasa da özellikle müşteri çevresinde sanırım çok yazdım gereksiz kirlilik yarattıysam forum üyelerinden özür dilerim, iyi çalışmalar

azo

🌱Yeni Üye🌱
banada katalog ve bilbort hazırlamasını öğretiiiiiin:(
slm:)
grafikerim ama tekstilde çalışıyorum..
matbaa ve fotoğraflar konusunda yardımcı olurmusunuz??
sizinle buradan mesajlaşarak bişeyler öğrenebilirmiyim:)
acil bu işi çözmem lazım ama yeni evli olduğumdan kursa gidemiyorum:(
ve yeni girdiğim şirkette bunlarıda hazırlamam isteniyor..
şimdiden teşekkürler..

serhendi

🌟Usta Tasarımcı🌟
merhaba üstat
güzel çalışma yalnız şu alttaki yazının yanındaki resmi üsten logo ile bloklasan yazı yerinde kalsa ve mutlu yuvalarınız için sloganını da resmin altına koysan aynı büyüklükte sloganın bittiği yerdende simetrik olarak pragraflı yazı başlasa nasıl olur diye merak ettim :))

emeğine sağlık... senden örnek alıyorum....

Necaty

🌟Usta Tasarımcı🌟
Çok başarılı olmuş
Tebrikler.

graffix

🌟Usta Tasarımcı🌟
güzel bir çalışma eline sağlık

filizzz

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok şık duruyo bence eline sağlık

grfkr42

🌟Usta Tasarımcı🌟