Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Tasarımcı grafiker (part time)ve uygulamacı grafiker! aranmaktadır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

st@ff

🌱Yeni Üye🌱
Reklam ajansına kurumsal kimlik ve tasarım konularını kendine uzmanlaşma alanı olarak seçmiş grafik tasarımcılara ihtiyaç vardır. İş yerimiz İstanbul avrupa yakası...Emirgan dadır.Her başvuru cevaplandırılacaktır.

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
İş Veren ve İş Arayan ilanları hakkında genel hatırlatma:

Grafiker arkadaşlar ya da işverenler:

Sitemiz de iş/çalışan bulma ilanlarınızı bırakabilirsiniz.

Yeteneklerinizi ilk bakışta gösterebilmek için ilanlarınız aşağıda ki örneğe göre yapılırsa daha anlaşılır olursunuz.

İş arayanlar için örnek:

— Yaşadığınız şehir:
— Kullandığınız programları ve seviyeleri:
— İş deneyimi ve içeriği:
— Site sayfalarında sunabileceğiniz bir kaç görsel örnek referanslarınız:
—Kendiniz hakkında açıklama:

İşverenler için örnek:

— Firma ismi:
— Çalışma şartları:
— Aranılan kişinin özellikleri:
— İşin mahiyeti:

• Genel forum kuralları, İş arayan ve İşveren bölümleri içersindeki konularda da geçerlidir.
  • Lütfen ilanda istenilen özelliklerde iseniz mesaj yazınız. İlanla alakasız mesajlar haber verilmeksizin silinecektir.
  • Sitemizin kurallarınca ilanlarınıza kesinlikle, msn adresi, e-mail adresi, internet adresi, adres ve telefon bırakmayınız.
  • Sizlere P.M. (Özel Mesaj) yolu ile ulaşılacaktır.

Gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz.

grafikerler.net yönetimi

Metztli

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar

İlgilenirseniz bana ulaşacağınız bilgiler e-mailinizde...

bora bekar

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
freelince olarak çalışabilirim eğer isterseniz. freehand mx ve photoshop cs3 programlarını kullanıyorum

nihavend77

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
freelancer olarak çalışabiliriz. 4 yıldır yerel hazırlanan aylık dergilerde çalıştım bunun yanıda tabii ki kurumsal imaj çalışmalarında da deneyimim var

10 derece üzerinden

corel draw 10/9
photo shop 10/7
asp 10/8
flash 10/8

macgraf

🌱Yeni Üye🌱
istanbul anadolu yakasındayım grafik tasarımcıyım...illistratör,photoshop,indesign,fireworks,dreamveaver,flash,css,html bilmekteyim,action script 2.0 konusunda da bilgiliyim...her konuda yardımcı olmaya calışırım..bilge adam da hala eğitim almaktayım..reklamcılık mezunuyum...

dewil-hits

🌱Yeni Üye🌱
şuana kadarki yapmış olduğum tasarımlarıda görme şansınız olacak unutmadan

nandu

🌱Yeni Üye🌱
Freelance olarak çalışabiliriz, logo, kurumsal kimlik ve vektörel tasarım konuları ilgi alanıma giriyor. İlgilenirseniz çalışmalarımdan örnekler gönderebilirim. Görüşmek üzere..

creedwar

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Freelance olarak çalışabiliriz, logo, kurumsal kimlik ve vektörel tasarım konuları ilgi alanıma giriyor. İlgilenirseniz çalışmalarımdan örnekler gönderebilirim. Görüşmek üzere..

İlan tarihi: 11-06-2008

çılgınMatbaacı

🌱Yeni Üye🌱
kaç yıllık bir ajanstır sizinki? artı kaç adet sigortalı çalışanınız var? birde iş yaptığınız firmaları ve ajansınızın iletişim bilgilerini paylaşırsanız sevinirim. umarım sonrasında birlikte çalışabiliriz...

sfespin

🌱Yeni Üye🌱
Merhabalar,
Kurumsal İmaj Danışmanlığını yaptığım, Yazılım firmasının iki ayda bir yayınlanmakta olan dergisinin tasarımını da yapmaktayım. Freelance olarak çalışabiliriz.
Gerekli bilgileri gönderirseniz size örnek bir tasarım da yollayabilirim. İyi çalışmalar dilerim.

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
İlan tarihine bakmanızı ve moderatör arkadaşlardan konuyu kapatmalarını rica ediyorum

denizss

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba,

10 yildir grafikerlik yapmaktayim. İyi derecede freehand ve photoshop programlarini kullaniyorum. Arcelik, Beko ve Demirdokum gibi buyuk firmalarin kurumsal kimliklerini, faaliyet raporlarini, urun kataloglarini, kullanma kilavuzlarini vb. islerini yapiorum. freelance olarak isleriniz ile ilgileniyorum isterseniz CV mi gonderebilirim.
Ayrica yerinizde bana cok yakin istinyede oturuyorum :)

cika39

🏅Acemi Tasarımcı🏅
8 yıllık grafikerim. beykent üniversitesi grafik bölümü öğrencisiyim. 3 boyutlu programlar ve video montaj programları hariç neredeyse tüm programları iyi düzeyde kullanıyorum.****************dan bana ulaşabilrisniz.

birsel

🏅Acemi Tasarımcı🏅
mailinizi verirseniz cv mi atarım

cengizkus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Selamlar ilanınıza baktım görüşmekte fayda var Freelance olarak dieldiğiniz ödeme koşulları şartları ile istediğiniz tüm tasarımlar ilüstrasyon dahil zamanında CD içerisinde teslim edebilirim.

Bende emirganlıyım, emirganda birçok kişi beni tanır hatta doğma büyüme emirganlıyım evimde oralarda devamlı irtibat halinde çalışabiliriz.

kuscengiz@yahoo.com

grafishop

👑Efsanevi Grafiker👑
İlan tarihi 11.06.2008 farkındaysanız...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...