Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

acemi...

cochari

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar siteye 2 gün önce üye oldum çalışmalarınızı gördükçe şu photoshopu ve diğer grafik tasarımla ilgili programları öğrenme isteği doğuyor fakat bir kitap ve internetten bir görsel cd bulmama rağmen pek yeterli olmadı olmadı . size sorum eskişehirde grafik tasarım üzerine kurs veren bir yer biliyormusunuz. saygılar...

Özkan TÜRK

🏆Pro Tasarımcı🏆
hoşgeldin

acele etme kurs için dahi bilgi lazım ve ben kursu hep son planda görürüm yavaş yavaş öğrenmeye başla 2 ayda grafiker olunsa idi grafikerden geçilmezdi unutma

by_macintosh

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Hoşgeldin iyi forumlar... Sana tavsiyem

YAVAŞ YAVAŞ A C E L E ET :)

Majestic

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ngrafik.com
ne kursu gel ben veriim :D pa canım kardeşim öncelikle şunu söleyim kursa gidip grafiker olağacına bu işe ne kadar yatkınsın ona karar ver bu önemli sonrasında eğer ben hevesliyim öğrenirim yaparım diosan gircen ajansın birine ayakçı olarak boş zamanlarında yapışcan grafikerin yanına nası yapıyo nerden yapıyo gerekirse sorcan aa orayı nası yaptın die bu mesleğin kursta öğretilmesine karşıyım tasarım bilgisi veriliyor ama baskıya dahi 0 bilgi eğer bilgisayar bilgin ve yabancı dilin varsa otur evde kurcala kendi kendine bişiler yapmaya çalış, git photoshop kitabı al oradan bakarak çalış ne neymiş bir bir açıklıyo kitaplar (kurs da neymiş anlamıyorum insanları yaa para fazla geliyo heralde)

Hatice ÇAVDAR

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
www.grafikerler.net
hoşgeldiniz aramıza
Eskişehirde kurs varmıdır bilmem ama benim tavsiyem kurs işini biraz ertele sitemizde prgoramlarla ilgili bilgi ve derser var onları takip et zaten programı kavramaya başladıktan sonra pratikle ilerletirsin çok fazla pratik yap başka kaynaklardan da dersleri uygula sıkıştığın yerde bu siteden ve sitedeki insanlardan yaralanabilirsin çekinmeden sorabilirsin yardımcı olunacaktır mutluka ama baktın olacak gibi değil bakarsın uygun bi kurs mutlaka vardır... tekrar hoşgeldin...

cochari

🌱Yeni Üye🌱
herkese hoşbuldum. evde photoshopu kurcalılıyorum fakat birinin yüzünü diğerinin yüzüne koymaktan ileri gitmiyo.