Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bourne Serisi:Geçmişi Olmayan Adam,Medusa Darbesi,Son Ültümatom

Ali Emre

👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
gncart.com
The Bourne Identity:Geçmişi Olmayan Adam,

bourneid3156041mz2.jpg

imdb puanı :7.6/10
Oyuncular :Matt Damon, Brian Cox, Clive Owen, Chris Cooper, Franka Potente

-Bir İtalyan balıkçı teknesi, ölmek üzere bir adamı bularak kurtarır. Genç adam iyileştiğinde, ciddi bir hafıza kaybı geçirdiği farkedilir. Kim olduğunu ve o hale nasıl düştüğünü hatırlamamaktadır.

-Kim olduğunu araştırırken, bazı özel yetenekleri olduğunu farkeder. Yakın dövüş ve yabancı dillere inanılmaz yatkınlığı vardır. Marie adlı güzel kadının da yardımıyla kendisini öldürmeye çalışan suikastçilerden kaçarak kimliğini bulmaya çalışır...

gecmisiolmayanadam73359rt4.jpg

gecmisiolmayanadam03391hg6.jpg

The Bourne Supremacy:Medusa Darbesi

imdb puanı :7.5/10
Oyuncular :Brian Cox, Matt Damon, Karl Urban, Franka Potente, Julia Stiles, Michelle Monaghan, Joan Allen, Tomas Arana, Marton Csokas, Gabriel Mann, John Bedford Lloyd, Sean Smith, Jon Collin Barclay

-Hala bellek kaybının etkisinde olan Bourne, şiddet dolu geçmişini geride bırakarak kız arkadaşı Marie ile huzurlu bir hayat yaşamaya başlamıştır. Fakat planları bir gün kendisine yapılan bir suikast girişimden ucu ucuna kurtulması ile paramparça olur. Şimdi bilinmeyen düşmanı tarafıdan izlenen Bourne hem kolay bir hedef olmadığını hem de becerileri, kararlılığı ve çevikliğiyle hafife alınmayacağını kanıtlamak zorundadır.

medusadarbesi03560752iz9.jpg

medusadarbesi83577532sa3.jpg

The Bourne Ultimatum:Son Ültimatom

sonultimatom4122970rh6.jpg

imdb puanı :8.2/10
Oyuncular :Corey Johnson, Matt Damon, David Strathairn, Paddy Considine, Julia Stiles, Daniel Brühl, Edgar Ramirez, Tom Gallop

-Jason Bourne’in tek isteği ortadan kaybolmaktır. Ancak kaybolmayı başaramadığı gibi kendisini yaratanlar tarafından ele geçirilir. Hafızasını ve sevdiği tek insanı kaybetmiş olan Jason Bourne, iyi eğitimli yeni kuşak katillerin yoğun ateşi altındadır. Artık sadece tek bir hedefi vardır: Başlangıca dönmek ve kendisinin kim olduğunu bulmak.

thebourneultimatum23968jk5.jpg

thebourneultimatum14000rk5.jpg

Yorum:İzlemeniz gereken süper bir seri filmi.