Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Corel kullanırken bilgisayarım kasılıyor

CaNeSedib

🌱Yeni Üye🌱
merhaba

sitenizin varlığından yeni haberim oldu. İyiki böle bir işe girişmişsiniz.
Allah razı olsun.

Ben 6 yıldır corel draw kullanıcısıyım. şimdilik corelx3 kullanıyorum.
Bilgisayarım pentium 3,0 ve 2 gb ram'le 160 gb harddiscle çalışmama rağmen 50-100 mg'lık katalok ve dergi çalışmalarında kasmalardan dolayı sıkılıyorum

bu konuda bir çözüm arıyorum. Eğer böle devam ederse macintosh'a geçmeyi düşünüyorum

ilginiz için şimdiden teşekkürler.

Benzer konular

Grafiker002

🌟Usta Tasarımcı🌟
arkadaşım sorun senin pc den değil pcsin gayet iyi sorun corel x3 çok ağır her pcyi kasıyor sana tavisyem corel 12 kullan zaten bütün corelller aynı sayılır aralarında çokta fark yoktur sen şimdi corel 12 kur şimdi dene çalışmanı çoğu kişi x3 pc yi kasıyor diye corel 12 kullanıyor
kolay gelsin

Gökhan TEKİN

ARTniyetli
👑Efsanevi Grafiker👑
yavaşlama

merhaba

sitenizin varlığından yeni haberim oldu. İyiki böle bir işe girişmişsiniz.
Allah razı olsun.

Ben 6 yıldır corel draw kullanıcısıyım. şimdilik corelx3 kullanıyorum.
Bilgisayarım pentium 3,0 ve 2 gb ram'le 160 gb harddiscle çalışmama rağmen 50-100 mg'lık katalok ve dergi çalışmalarında kasmalardan dolayı sıkılıyorum

bu konuda bir çözüm arıyorum. Eğer böle devam ederse macintosh'a geçmeyi düşünüyorum

ilginiz için şimdiden teşekkürler.

peki size bir şey sorucağım. Dergi ve katalog çalışmalarınızı corel draw damı hazırlıyorsunuz?
yoksa ben mi yanlış anladım ? .

Bakınız corel draw bir vektorel programdır. Onunla bitmap dosyaları üzerinde edit yapılmaz ama biz genel program anlayışı olduğu için hep karıştırır nerede neyi kullanıcağımıza bir türlü karar veremeyiz. Corel draw ile bitmap i karıştırırsanız normaldir kasılması... Problem ne makinenizde nede corel x3 de tek problem vektorel bir program ile bitmap dosyalarını editlemeye çalışmanızda...

Saygılarımla...