Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

folyo baskı yaptırmayı düşünüyorum m2 fiyatı nedir

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
Sayın Vuralis, İstanbul Mardin(Mazıdağı) arası PTT kargo fiyatını öğrenebilirseniz, baskılarımı NET(MSN) üzerinde size gönderebilirim. Baskılar normal net olsun, yeterlidir.
Not : Tasarım bana ait olacak. Teşekkür eder, kolay gelsin.

YavuzSahin

🌱Yeni Üye🌱
10 tl ye baski??? Hela valla.... Biz burada m2 sini grafik dahil 90-100 avrodan satiyoruz....

vuralis

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.soyofreklam.com
ben 5 dolara şaka yaptım o kadar düşmedik daha makinayı kırar yerim ama yinede o fiyatlara iş yapmam

Arno

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
battı balık yan gider maliyetini ver yeter..

bu nasıl ticarettir arkadaşlar fiyatı öldürdünüz gitti.. gittigidiyora çevirdiniz burayı...

Seyit Tiken

🏆Pro Tasarımcı🏆
ben 5 dolara şaka yaptım o kadar düşmedik daha makinayı kırar yerim ama yinede o fiyatlara iş yapmam
Sayın Vuralis şimdi bu oldu mu? fiyat beyan etmede şaka olur mu? Serbest mesleklerde standart bir fiyat bulamazsın, piyasa böyle ise, düzen böyle ise, bir şekilde ayak uydurmak lazım. Ben size tam inanmıştım, Söz Güven'dir. Hayırlı işler diliyorum.

iki-z

🌱Yeni Üye🌱
bu fiyatları bu hale getiren arkadaşlar siz ya hesap bilmiyorsunuz yada günü kurtarmanın derdindesiniz.Yanlız şunu unutmayın fiyatları bu kadar düşürdüğünüz iş topu topu 20 metre kare 2000 metre değil.Üstelik işi kapmak için saldırdıgınız kişi muhtemelen bir bilgisayarı olan ajans görüümlü bir arkadaştır. yani piyasayı bozuyo diye kızdığınız çantacılardan biri sen dünya kadar yatırım yap :) bu kafanla sen sadece çantacılara ve malzemecilere çalışırsın yani ay başında kira vermiyorsan, vergini vermiyorsan, elemanın sigortasını yatırmıyosan,malzemeciye para ödemiyorsan,iş kovalamak için kapının önünde duran arbaya yakıt koymuyorsan ,elektrik faturanı ödemiyorsan, dükkanın su parasını ödemiyorsan bu kafayla devam et nedenmi siz böle yapınki çarçabuk patlayınki meydan aklı başında hesabını kitabını yapan esnafa kalsın böylelikle sektörel piyasaya bi istikrar gelsin. metrekaresini 29 ytl den germe vinil tabela fiyatı veren esnafa bu sektörde ihtiyaç yok oldu olacak işi bedava yapın müşteriye kıyak olsun. Arkadaşlar sadece napıyorsunuz bi düşünün hepimiz ekmeğimizin peşindeyiz lütfen böle sacmalıklar yaparak hem mesleği hemde kendinizi ucuzlatmayın . Eğer agır konuştugumu düşünüyorsanız af ola ama gerçekler bunlar saygılar.

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
50m2 üzeri basımlarda uygulama hariç 7,5$ kargo ücreti müşteriye aittir özelden ulaşabilirsiniz

bestwolf

🏅Acemi Tasarımcı🏅
iki-z arkadaşım sende çok oğru sölüyorsun ama bnm bulunuğum bölgeede yani gebzede bilmem bilirmisin ama burda adamlar benden daha ucuza baskı yapıyor en azından bende normal işlerimin yanında masrafı çıkarmak için böle bir yola başvuruyorum seni anlıyorum ama napalım bunu yapan bir değil 2 değil biz de ayakda kalmak için ufakdan da olsa ayak uydurmak zorundayız :(

sinsi-34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bizde bi arkadaşa yaptırıyoruz folyo işlerini metrekaresi sadece 9 tl. ister inanın ister inanmayın...

barents

🏅Acemi Tasarımcı🏅
fiyat veren arkadaşlar herhalde folyoları ve mürekkebi kendileri üretiyor elektriğide kaçak kullanıyor,sanırım yanında çalışanlarında sigortalarını yapmıyor olsa gerek birde vergi stopaj kira vermiyorlar galiba anladığım kadarıyla.zaten maliyeti 5,46$ geliyor ARKADAŞLAR vermiş olduğunuz fiyatlarla güzelim mezleği ayaklar altına alıyorsunuz. bugün bakkalda 1 ekmeğin fiyatı 1 tl bir koli yumurta ise 8,5tl
fiyat verirken biraz daha dikkat etmenizi dilerim.verdiğiniz fiyata bugün siz yaparsınız yarın birbaşkası sizi yok eder. iyi günler

PowerClip

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
uygulama hariş 6 $ geeell vatandaş geeeelllll :):):):):)