Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sergi afişi çalışması Betontaş Lisesi

nilay91

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
twitter.com
aceleye gelmişbi iş yorumlarınızı bekliyorum...
betontaf.jpg

Son düzenleme:

Benzer konular

Yasemin

Belgisiz Sıfat
👑Efsanevi Grafiker👑
Aceleye gelmiş ve çalışmayı eklememişsiniz

Lütfen https://www.grafikerler.net/foruma-resim-yuklemek-t39675.html bağlantısını kullanarak ilgili anlatımı okuyunuz.

Kurallara Aykırı Başlık:

Forum Kuralları (Mutlaka Okuyunuz)

Yaptığınız kural ihlali ile ilgili madde aşağıdaki gibidir:

Forumumuzda düzenli bir arşivleme yapılabilmesi için ve eski konulara daha çabuk ulaşabilmemiz için gönderilecek konuların başlıkları, içerikleriyle bağlantılı olmaları gerekmektedir. Kesinlikle içerik ile alakalı olmayan “çok acil yardım, bu nedir, yorum bekliyorum, ilk çalışmam" gibi bilgilendirici niteliği taşımayan konu başlıkları ile konu açmak yasaktır. Bu gibi durum/larda konuları kilitlenen üyelerin site yönetimine hesap sorma gibi bir hakları bulunmamaktadır.
Konu başlığınızı
edit.gif
butonu kullanarak değiştiriniz, aksi taktirde konu 15 dk. içinde kapatılacaktır...

Son düzenleme:

crazyglad

👑Efsanevi Grafiker👑
acele gelmiş bir çalışma ama yine aceleye getirmeyelim yorumlarımızı....

iki çalışmada vasat resimlerin arkasında beyaz ve siyahlıklar çok net yada hiç olmaması gerek ve font olarak neden sadece arial kullandın çok kalın kalmış ve düz bir kare çizilmiş içini dolgu ile doldurulduktan sonra üzerine bir kaç resim eklenmiş sanki tabiki öyle ama biraz daha estetik ve görselliğe önem vermelisin biz bu yorumları yapıyoruz müşteri ne yapsın..