Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
Ama sende de kaşıntı var sanırım. :rofl::rofl::rofl::rofl:

valla bak o konuda çok haklısın martin çok kötü bi kaşıntı var söylemesi ayıp pazar günü denizde baya bi yanmışım şimdi anca anca geçmeye başladı ve soyulacak sanırım acayip kaşınıyor bilemezsin :p :rofl::rofl:

ama bunu sakın nur duymasın...şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
valla bak o konuda çok haklısın martin çok kötü bi kaşıntı var söylemesi ayıp pazar günü denizde baya bi yanmışım şimdi anca anca geçmeye başladı ve soyulacak sanırım acayip kaşınıyor bilemezsin :p :rofl::rofl:

ama bunu sakın nur duymasın...şşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş

Duyarsa kızgın yağ döker üstüne vallaha. :D

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
O kadarını bilemem artık. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

neyse hazır o yokken ben kaçayım bari biraz iş yapayım :)
sizlere kolay gelsin arkadaşlar boyanacak bi kaç cam desen mevcut gidip ekibime yardım edeyim :) mızmızlanıyorlar sonra :p
görüşmek üzere arkadaşlar

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
nur pek bi güreşçi gördüm seni yoksa bu sene seni kırkpınarda izleyecezmi :)
nur ayı yavrusunu severkene öldürürmüş :D:D

Yanlış sularda yüzüyorsun dostum :)
Bak bu tutumların devam ederse düğününde şarkı söylesin diye ismail Türüt ü tutarım, ortalıkta dişi bırakmaz, sonacıma düğün arabanın lastiklerini patlatırım, sonracıma o arabanın ön plakasına "arkasına bak", arka plakasına da "benim değil oğlum art'ın" yazarım, sonracıma senin damatlığının arkasınada kağıda "elleşme garaja gider" yazıp yapıştırırım, ayrıca düğün arabanın üstüne çaki nin bebek versiyonunu yerleştiririm.. son sürprizimde gelinle ilgili olur!! o kısmı söylemicim :D

Aman art dostum dikkat et. :)

Uyarını dikkate almıyor memo, ne yapayım buna ben :worried:

ma®tin

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Bak bu tutumların devam ederse düğününde şarkı söylesin diye ismail Türüt ü tutarım, ortalıkta dişi bırakmaz, sonacıma düğün arabanın lastiklerini patlatırım, sonracıma o arabanın ön plakasına "arkasına bak", arka plakasına da "benim değil oğlum art'ın" yazarım, sonracıma senin damatlığının arkasınada kağıda "elleşme garaja gider" yazıp yapıştırırım, ayrıca düğün arabanın üstüne çaki nin bebek versiyonunu yerleştiririm.. son sürprizimde gelinle ilgili olur!! o kısmı söylemicim :D

Uyarını dikkate almıyor memo, ne yapayım buna ben :worried:

Ne yapacaksın gelinliği tamamen düğümlerden oluşan bir model mi giydireceksin. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Çöz çöz bitmez. :D

tuNc

🏆Pro Tasarımcı🏆
Hepinize kocaman sevgiler Bla Bla ekibi :)

tdogan86

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.fenomen.web.tr
ya dostlar ben 1,5 yıldır aynı işyerinde çalışıyorum. temmuz ayı başından beri patrona tatile çıkıcam 16 sında dedim. hahahaha ben de onu diyordum dedi. hafta başında söledim tepki aynı. bozduracak ağzımı herif :) ne yapayım çekeyim mi resti ben gidiyorum istersen kov diyeyim mi? ha bu arada bugün itibari ile 2.000 içeride alacağım var onu da dipnot olarak belirteyim de :D

TC3D Graphic Design

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
Web sitesi
t.me
ya dostlar ben 1,5 yıldır aynı işyerinde çalışıyorum. temmuz ayı başından beri patrona tatile çıkıcam 16 sında dedim. hahahaha ben de onu diyordum dedi. hafta başında söledim tepki aynı. bozduracak ağzımı herif :) ne yapayım çekeyim mi resti ben gidiyorum istersen kov diyeyim mi? ha bu arada bugün itibari ile 2.000 içeride alacağım var onu da dipnot olarak belirteyim de :D

Dostum sen artık bitmişsin :D
bence bir varil al plastikten, evin balkonuna koy içine su doldur gir...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑

hmm fantaziler çok güzel nur :) ama seni düğünüme davet ettiğimi hatırlamıyorum :D:D:D yada en doğrusu benim evleneceğimde koca bir yalan :D:D
ilk önce bi aday bulmak lazım dimi ama :p
not: nur sakın o adayı sen bulma olurmu :D:D

Ne yapacaksın gelinliği tamamen düğümlerden oluşan bir model mi giydireceksin. :rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

Çöz çöz bitmez. :D

martinim ben sana demiştim dimi bu nur'un işkence konusunda fantezi dünyası baya geniş diye :D:D

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
heheheh benzer bir fikri o da verdi :) çadır almıştım bu sene çadır kuracaktım hesapta git haftasonları şileye çadır kur gel dedi :) ama varil daha iyimiş :D

kerpe iyidir:wink:

hmm fantaziler çok güzel nur :) ama seni düğünüme davet ettiğimi hatırlamıyorum :D:D:D yada en doğrusu benim evleneceğimde koca bir yalan :D:D
ilk önce bi aday bulmak lazım dimi ama :p
not: nur sakın o adayı sen bulma olurmu :D:D

olur.

Ha bu arada Pinars bayadır gözükmüyor, nerelerde acaba :D

özgüll

👑Efsanevi Grafiker👑
Ben de özledim Pınars hanımları.

artdevil, bu konuda bilirkişi olarak size soruyorum, bilginiz var mı acaba? :rofl:

Ne güzel psikoloji tezimi verecektim yarım bıraktım sayelerinde.:)

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
valla bende bilmiyorum ama neden bilirkişi ben oluyorum onu anlayamadım :D

bu arada nur hanım bizim mantılara ne oldu_?