Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

market insert tasarimi için freelance grafıker - Türkiye Geneli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bahadirk

🌱Yeni Üye🌱
market insert tasarimi için freelance grafıker

Aranan Şehir: Türkiye Geneli

Çalışma Şartları: Serbest çalışan (Freelancer)

İşle ilgili açıklama: marketlere ınsert tasarlamak uzere freelance personel aranmaktadır
ucret tasarım basına olacaktır.

E posta adresımize ornek tasarımlarıyla beraber tasarım basına ıstedıklerı ucretı ve telefon numaralarını yazarlarsa ırtıbata gecebılırız

tesekkurler

E-posta: info@aynawebtasarim.com

VolkanTEKiN

♫♪♪ ♫♪♪ &#9835
👑Efsanevi Grafiker👑
Dikkat!

İlanları - ya da da takip edebilirsiniz.

Alıntı Mesajın faydası! | E-ticaret nedir? |
thread_lock_new.gif
İlan kapatmak!

Öneri Siteler:
|

Önemli Hatırlatma:
Grafikerler.net forumlarında yayınlanan ilanların onaylanması kurallar açısından yapılır ve içeriği ile ilgili denetim yapılmamaktadır. Siteden faydalanarak yapılan anlaşmalarda grafikerler.net hiç bir mesuliyet kabul etmez.

erdogan.34

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
daha önce deneyimim var en sevdiğim ve severek yaptığım iş gurubunun başında yer alıyor insert tasarımı eğer görüşmek isterseniz numaramı veriyorum 0534 559 43 45 burdan ulaşırsanız detayları görüşebiliriz

@l!

🏆Pro Tasarımcı🏆
ne güzel walla en ucuz tasarımı yapana verecekler işi keşke sabit fiyatlar gelse de şu dertten kurtulsak.bedava yapayım madem ben hiç uğraşmayalım

h@yt@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
ne güzel walla en ucuz tasarımı yapana verecekler işi keşke sabit fiyatlar gelse de şu dertten kurtulsak.bedava yapayım madem ben hiç uğraşmayalım

hah kardeş süpersin ya bence gayet haklı

hicrangurses

🌱Yeni Üye🌱
İyi günler iletişim adresinize mail attım, ilanınızla ilgilenmekteyim, olumlu veya olumsuz mail adresime dönerseniz ya da buradan işi birine verdiğinizi belirtirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar

cengizkus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Ya arkadaşlar daha öncede yazdım, yeniden yazıyorum, burada yamyamlar dolu 3 kuruşa iş yaptırmaya çalışıyorlar ve malesef bu sitede aç balıklar gibi bir çok insan hemen atlıyorlar.
Önce yapılacak işin raici nedir fiyat, bütçe nedir, bir öğrenin, kalitesiz iş yapan kişi ucuz iş yapar
Ucuza, 3 kuruşa iş yaptırmak isteyenlere lütfen iş yapmayın.
Yapmayın ki, grafik tasarım iş bu kadar ayağa düşmesin, bu kadar ucuz görülmesin.

cengizkus

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Geçen bu siteden biri ile yazıştık ambalaj tasarımı yaptırmak istiyor.

Örneğin bie bisküvi ambalajı düşünün, bunu tasarımı renkli cıvıl cıvıl, al benili olması, photoshop üzerinde üzenerek saatlerce uğraşıp yaptığınız ambalaja.

Arkadaş 100 lira veriyoruz diyiyor ve bunu utanmadan söylüyor.....ederi en az 400 olmalı.

Ama tahmin ediyorum 100 lirayı kabul ederek bu işe atlayan çok kişi var...

Haaaa birde önemlisi bu akıllı arkadaş bu siteden bulduğu en az 10 kişiye bu işi yaptırıyor, işi vereceği firmaya 10 tasarım ile gidiyor karşı firma hangi işi beğenirse o işi yapan kişinin tasarımını alıyor.... Eeee diğer 9 kişilik kaymaklı KEK takımı avucunu yalıyor.

Ne olur UYANIN....

Neden derseniz ciddi emek var ve ajanslar bu tip işleri 1.500 ila 2.000 e yapıyor

Hadi siz 400'e yaptınız arkadaş inanın bundan en az 600 kazanacaktır.

KENDİNİZİ KAZIKLATMAYIN. PİYASAYI DÜŞÜRMEYİN Kİ HERKES DÜZGÜN PARALAR KAZANSIN...

h@yt@

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Geçen bu siteden biri ile yazıştık ambalaj tasarımı yaptırmak istiyor.

Örneğin bie bisküvi ambalajı düşünün, bunu tasarımı renkli cıvıl cıvıl, al benili olması, photoshop üzerinde üzenerek saatlerce uğraşıp yaptığınız ambalaja.

Arkadaş 100 lira veriyoruz diyiyor ve bunu utanmadan söylüyor.....ederi en az 400 olmalı.

Ama tahmin ediyorum 100 lirayı kabul ederek bu işe atlayan çok kişi var...

Haaaa birde önemlisi bu akıllı arkadaş bu siteden bulduğu en az 10 kişiye bu işi yaptırıyor, işi vereceği firmaya 10 tasarım ile gidiyor karşı firma hangi işi beğenirse o işi yapan kişinin tasarımını alıyor.... Eeee diğer 9 kişilik kaymaklı KEK takımı avucunu yalıyor.

Ne olur UYANIN....

Neden derseniz ciddi emek var ve ajanslar bu tip işleri 1.500 ila 2.000 e yapıyor

Hadi siz 400'e yaptınız arkadaş inanın bundan en az 600 kazanacaktır.

KENDİNİZİ KAZIKLATMAYIN. PİYASAYI DÜŞÜRMEYİN Kİ HERKES DÜZGÜN PARALAR KAZANSIN...

çok haklısın adamlar da haklı ama bu işe atlayan o kadar çok kişi var ki onlarda ucuz ucuz yaptırıyorlar gitsinler ajanslarda yaptırmaya kalksınlar bakalım ne kadar fiyat biçecekler

EmreAYD1N

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Merhaba;
Market İnsert için başvurmak istiyorum size bir fiyat vermicem fiyat konusunda anlaşılır. daha önce yaptıgım örnek insert i görmek için tıklayınız. https://www.orkidemarket.com/
Sayfadaki Jquery Sistemdeki insert'dür iyi çalışmalar.
İrtibat Numaram: 0543 315 49 31

bright

🌟Usta Tasarımcı🌟
grafiker arkadaşlar bu kadar düştümü gerci bu kadar ucuza atlayan arkadaşların da gercekten grafiker olduklarını sanmıyorum

myunder

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
cengiz bey konuyla alakasız yazmayın bakın ilan sahibi kızıyor nolur... güncel piyasa şartlarında (kölelik düzen-i) iki parça iş yapıcak grafiker arkadaşların aklına böyle anarşist fikirler sokmayın. şükredin bir kere. zaten bakın yine mimlendim sayenizde ne zamandır sesim çıkmıyordu... Aslında özel mesaj atayımda böyle bir ajansı birlikte kuralım 100 değil 150 verelim olur mu? Çalışmaktan da kurtulmuş oluruz... Adına OKEK ajans olsun...

wizard0f0z

🏅Acemi Tasarımcı🏅
cengiz abi sana katılıyorum benim oğrenci arkadaslarım var ve çevrelerinden iş alıyorlar 400 500 liraya ve bu işi komiktir 50 liraya en fazla 100 liraya yapan adam buluyorlar bende grafikerim ama yapmam diyorum yazıkk gercakten mesleği bitiriyorsunuz arkadaslar

s_dizmen

🏅Acemi Tasarımcı🏅
çok haklısın cengizkus kardeşim, akşam bilgisayar alan sabaha grafiker olursa böyle olur işte...

seckin

🌱Yeni Üye🌱
ya arkdaşlar 100 liraya insötü kaç asır önce yapıyorduk ya işleri bu kdar basite almayın bir ank reklamcıalr odasını her sene açıkladı bir fiyat listesi var ona bakın ya orada yazanın yarısnı hatta 1/4 verin fiyat oalrka ama piyasayı öldürmeyin çalışmayın 100 liraya iş yapmayın gidip dışarıda bir ajansa yaptırsa tasarıma en az 600-700 verileler yazık valla

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...