Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

lokum kutusu

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar ii kötü yorumlarınızı bekliyorum bu kutulartın devamı war gelecek daha tam bitmedi sadece şimdilik yapım aşamasındadır tamamen bitince yeniden yolluyacam arkadaşlar
akrolu1rf3.jpg

akrdt5.jpg

Benzer konular

mgrafik

🌟Usta Tasarımcı🌟
istanbul grafiğini bence sarı kullanmamalısın, "Türk işi Lokum" yazısının kontürü çok kalın ve yazı karekterini değiştir derim "yüksek kalite ile üretilmiş türk lokumu" yazısını tam tur döndürme bence "yüksek kalite ile üretilmiş" üstte "türk lokumu" altta olursa daha doğru olur hilal ve yıldızı neden ters kullandın bana sorarsan hiç kullanma...kolay gelsin

gamzeyuksel

🌱Yeni Üye🌱
ay yıldızı kullanma derim.göze batıyor.kırmızı fon kullanman yerinde olmuş, iştah açıyor.logodaki maviyi ve tonlarını kullanabilirsin belki başka yerlerde kırmızı ile birlikte yakışır.sarı istanbul parlement mavisi olabilir mesela.sen bilirsin. eline sağlık

böcek

🌱Yeni Üye🌱
çok güzel eline sağlık öz çakıroğlu biraz ******* bir isim :) ama oda senin suçun değildir tabi:D

Moderatör tarafında düzenlendi:

eralp

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.eryaman.biz
arkadaşlar doğru tespitlerde bulunmuş. bence de ayyıldızı kullanma ve yazının konturunu incelt. bir de firma ismini biraz daha büyütebilirsin kanımca. yeri güzel ama...

gülümser

🏆Pro Tasarımcı🏆
türk işi lokumdaki efekt çok kalın ayrıca renkler bana pek uyumlu gelmedi belki başka renklerde dizayn daha güzel gözükebilir tatlı ye tatlı konuş ve diğer yuvarlak içindekiler güzel olmuş emeğine sağlık diyorum

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arkadaşlar o hilal islam bayrağıdır bilmiyenler için açıklayayım

tuhaf

🌱Yeni Üye🌱
Çok mu retro style omuş? pek bir kırmızı ayrıca... Ay yıldız fazla duruyor, onu zemine gömüp farklı bir şekilde göstermeyi başarırsan olur gibi geliyor bana... kolaylıklar

mfy

🏅Acemi Tasarımcı🏅
arakdaşlar bu son hali sadece bir resim kaldı onu da yerleştirecem o büyük kelebek keski olacak yani orası içi boş pencereli olacak kutunun içinin gözükmesi için onun dışında bitti tasarım

ikizler grafik

🌱Yeni Üye🌱
baya iyi bir çalışma olmuş eline sağlık ilk bakışta al benisi var kolay gelsin

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
2 kutu sanki sadece avrupaya satılacak gibi bir izlenim bıraktı bende çünkü sadece turkısh delıght yazıyo ama türkçe tatlı ye tatlı konuş yazıyo bunu anlayamadım doğrusu diğer arkadaşların sölediklerine ekliyeceğim sadece bu

firkete

🏆Pro Tasarımcı🏆
eğer hilal koyarak islami koşullara uygundur gibi bir mesaj vermek istiyorsanız, tamma kullanın doğru olur. ancak daha kenar bir yerde.

muammerZEKİ

🌱Yeni Üye🌱
arkadaşlar olaya birde şu yönüyle baksak delight kelimesi yabancı bir kelime yani anlamı light demek benim amcamı suçlamak deyil ama olayı göstermek bu tasarımı yapan arkadaşa söylüyorum kardeşim türk lokumuna neden delight diye bir yabancı kelime katıyorsun bu lokum sadece bize has deyilmi neden yabancılaştırıyoruz

muammerZEKİ

🌱Yeni Üye🌱
biz hiç kendimiz gözüyle bakıp kendi ruhumuzla yorum yapmıyoruz hep bilinç altımza yerşeltirilmeye çalışılan avrupa kültür ereyonuna kendimizi kağtırmşışız allah hepimizn örfi adeti milliyeti duygularını yaşama idraki versin selam ve hürmetlerimle muammer çil.

matri

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
ilk baktigimda COCACOLA reklamini animsatti ama, genelde oldukca basarili ve alimli..

grafizm

🏅Acemi Tasarımcı🏅
kardeşim, bence "10 numara şaheser"... bu laf bi arkadaşımdan bana da bulaştı :) Ama hakikaten güzel... ayriyetten "Türk Lokumu" kutusu tasarımında "Türk Bayrağı" kullanılması bence çok yerinde olmuş... Bir daha ayriyetten; sen bu tasarımı avatarında bulunan fotoğraftaki yerde yaptıysan iki kere helal olsun... Baya bi kalabalık diye söylüyorum :)

aristografi

🌱Yeni Üye🌱
bence daha çok galata sarayı anım satıyo yinede çok güzel diyim bari kı8rılma

olumlu

🌱Yeni Üye🌱
eğer amacın ucuz lokum imajı vermekse renkler vs. ok dir, kalite imajı vereceksen hepsini gözden geçir derim ben.......

htc82

🏅Acemi Tasarımcı🏅
üstteki çalışmanın renkleri göze sanki biraz batıyor ama alttaki çalışma daha iyi emeğine sağlık