Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

sadece fikir

ozy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
arkadaşlar ilköğretime dergi hazırlıyorum. Derginin ismini TURKUAZ seçtiler, kapak için resim veya yazı vermediler, bana bıraktılar, nası bişey yapabilirim fikir verirseniz çok sevinirim.

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
verdiğn bilgiler kapak oluşturmak için yetersiz. şöyle düşün kapak içeriğin bir nevi özeti olmalıdır. bunun için önce içeriği oluştur ve bu içeriğe göre kapağı şekillendir. ben hep öyle yaparım ve iç dizayn bana çok hoş fikirler verir. sende öyle yap. içeriği oluştur ve kapağı buna göre düşün. kolay gelsin

ozy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
verdiğin cevap için teşekkür ederim

evet şu an zaten içinin çalışmalarını tamamlıyorum. İçinde öğrencilerin yazıları var. İç dizaynı yaparken bile kafam rahat değil hep kapakta ne yapabilirim düşüncesi var. :upset:

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
ogrencilerin calismalari ve yazilari varsa bence vektorel cizilmis ogrenciler kullabilirsin ve biraz renkleri canli kullan icinde kullandigin bilgilerede yer ver kolay gelsinnn

seruvenist

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
www.yusufipek.com
verdiğin cevap için teşekkür ederim

evet şu an zaten içinin çalışmalarını tamamlıyorum. İçinde öğrencilerin yazıları var. İç dizaynı yaparken bile kafam rahat değil hep kapakta ne yapabilirim düşüncesi var. :upset:

peki yazılar neyle alakalı. bir düşünceye göremi yazılmış yoksa herkes kafasına göremi yazmış. yazıların çoğunluğu neyi anlatıyyor ana fikir olarak ne çıkar yani?

ozy

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Dergi genel konuları kapsıyor, yani öğrencilerin yazmış olduğu kompozisyon ve şiirler var. Öğretmenlerin yazıları da var mesela edebiyat öğretmeni bi yazarı tanıtmış, rehber öğretmeni de matematik dersinin nasıl sevilebileceği konusunda öğrencilere bilgi vermiş. Bu tür bilgilerin olduğu bi dergi. Kapağıda bana bıraktılar dergiyi tümüyle bu çarşambaya kadar bitirmem gerekiyor. Şu an içi bitmek üzere.