Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
herkeslere merhabalar güzel bir gün dileğiyle ben çok mutluyum acaba tatil yaklaştığı içinmidir bilinmez ama herkesin mutlu olması dileğiyle :)
not: bugün perşembe dikkat edin kendinize (bknz= perşembe perişanlıktır)

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
o şarkıyı dumanda soylediydi onu dinle daha bi mayhoş söylüyor

şarkıyı söylemeyen kalmamış, sırasıyla dinliyorum bakayım en iyi kim yırtınmış :D

herkeslere merhabalar güzel bir gün dileğiyle ben çok mutluyum acaba tatil yaklaştığı içinmidir bilinmez ama herkesin mutlu olması dileğiyle :)

perşembe perişanlık mı? Ama bizi cuma ya bağlıyor. Biliyorsun ki cuma haftanın son günü. ve bir başlangıcın müjdecisi :D

ahmetbroke

🏅Acemi Tasarımcı🏅

saol art ty günaydın bu arada

artdevil

👑Efsanevi Grafiker👑
şarkıyı söylemeyen kalmamış, sırasıyla dinliyorum bakayım en iyi kim yırtınmış :D

perşembe perişanlık mı? Ama bizi cuma ya bağlıyor. Biliyorsun ki cuma haftanın son günü. ve bir başlangıcın müjdecisi :D

valla bilmem artıkın bak dikkat et sen yinede ;) ama cuma çok güzel, hayırlı ve mübarek bir gündür

saol art ty günaydın bu arada

günaydınlar ahmet bey sizlerde sağolunuz ;)

Merhaba artdevil, hoşgeldin :)

merhabalar nur'umsu hoşgördük nasıslınız dünden beri iyisindir umarım :rofl::rofl:

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
merhabalar nur'umsu hoşgördük nasıslınız dünden beri iyisindir umarım :rofl::rofl:

İyiyim, teşekkür ederim art bey :)

Güne bu öz güvenle başladım, daha noolsun :rofl:

302085810.jpg

Nur

👑Efsanevi Grafiker👑
yorum yapamadan cümlelere baka kaldım. ne desem laf değil.

teşekkürler nur. :)

Öykü Naz'ın kendini sevmesi ne güzel değil mi? Başkası gibi davranmaması, olduğu gibi içinden gelenleri yazabilmesi ne kadar saf :)
Güzelsem beğenin, harikaysam yorum yapın, Allah'ı seviyorsanız hepsini yapın, süperimmm :rofl:
Allah hepimize bu saflıktan nasip ederken, bu egonun ilerde geleceği boyutlardan da korusun :wink:

Sağlıcakla kalın arkadaşlar...

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
Öykü Naz'ın kendini sevmesi ne güzel değil mi? Başkası gibi davranmaması, olduğu gibi içinden gelenleri yazabilmesi ne kadar saf :)
Güzelsem beğenin, harikaysam yorum yapın, Allah'ı seviyorsanız hepsini yapın, süperimmm :rofl:
Allah hepimize bu saflıktan nasip ederken, bu egonun ilerde geleceği boyutlardan da korusun :wink:

Sağlıcakla kalın arkadaşlar...

Düşüncelerine aynen katılıyorum. Şu tarz bir cümleyi 20 yaş üzeri biri söylese "psikoloji bunalım" diye düşünürüm. Çocukların saflığı ne güzeldir.

Öykü Naz'a da bir kaç yıl sonra bu egodan kurtulmasını dilerim :)

ahmetbroke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Düşüncelerine aynen katılıyorum. Şu tarz bir cümleyi 20 yaş üzeri biri söylese "psikoloji bunalım" diye düşünürüm. Çocukların saflığı ne güzeldir.

Öykü Naz'a da bir kaç yıl sonra bu egodan kurtulmasını dilerim :)

:D:D güzel yorum gerçekten hoştu

ahmetbroke

🏅Acemi Tasarımcı🏅
herkeze afiyet olsun arkadaslar ben bi 10 dk yemek yiyem gelem

denizcem

🏆Pro Tasarımcı🏆
benim 15 dk var benim icin 15 dk sonra gün biter :D:D

allah alaaahh sen nerede çalışıyorsun yaa :D
yoksa ÇİN'demi çalışıyorsun da saat farkı münasebetiyle birbuçuk saat evvel gidiyorsun :D
öyle olsa bugün PTT den falan bahsetmezdin çünkü ÇİN'de PTT yoktur :D