Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Bla...Bla...

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
html 6 standartlarına fiziksel özellik eklenmesini istiyorum ben :p ben burdan komutu yazınca karşı taraftın pc de titreme olsun :p tabii PS konsolu gibi titreşimli piller olmalı laptoplarda :p en azından klavye & farelerde :D

Güzel birşey , fakat biraz da güldüm :D
Niye biliyor musun;
Mesela laptobu kullanan kişi korku filmi izliyor, ya da izledi o anda adrenalin fazla... Html 6 olan bir internet sayfasına giriyor birden labtop titremeye başlıyor...O an nasıl bir hali olur düşün :D

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
çok adaletli paylaşım olmuş gerçekten:p

cık deildi:p

yok ööleydi :) sen beğenmedin sadece, bak beğenenler var :p

Güzel birşey , fakat biraz da güldüm :D
Niye biliyor musun;
Mesela laptobu kullanan kişi korku filmi izliyor, ya da izledi o anda adrenalin fazla... Html 6 olan bir internet sayfasına giriyor birden labtop titremeye başlıyor...O an nasıl bir hali olur düşün :D

süper olur :D tam korku işte :D

Tylcn

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
www.ademyalcin.net
hadi benden bugünlük sohbet burda yeter...Eve gidip erken uyuyup saat 9.30 da uyanacam, lise de bitti oh be hayat işte...:D herkese iyi akşamlar ve geceler olsun kendinize ii davranın yokluğumda

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
hadi benden bugünlük sohbet burda yeter...Eve gidip erken uyuyup saat 9.30 da uyanacam, lise de bitti oh be hayat işte...:D herkese iyi akşamlar ve geceler olsun kendinize ii davranın yokluğumda

eyw.. merak etme, gece bende daha uzun :p

git uyu dinlen en iyisimi.. ben buralara göz kulak olmaya çalışırım..

Tollyver

🏆Pro Tasarımcı🏆
as
buralarda bu saatte birilerine rastlamak zor valla :D