Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

Trafik afişi

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Arkdaşlar final projesi için trafik kazaları konulu afiş çalışması yaptım.Hoca idare eder dedi.Sizinde yorumlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum.

songb8.jpg

Benzer konular

sharbone

🌱Yeni Üye🌱
slogan güzel.
fontu beğenmedim.
illaki kan kullanmak gerekiyorsa splatter brushlar daha güzel görecektir o işi.
bir de sırf o yazı için siyah bir alan açmak çok iyi olmamış beyaz arkaplana kırmızı denesen sadece.
arabanın çizimi de daha iyi olmalı tabii.

ARIF CIHAN

🌱Yeni Üye🌱
bence de slogan guzel olmus ancak kullanılan fontlar daha iyi olabilirdi

aysgl

🌟Usta Tasarımcı🌟
çok şeker olmuş ya bana hoş gozuktu tebrikler....eline sağlık

baskici46

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
bence güzel bir çalışma. eline sağlık..

koserim

🏆Pro Tasarımcı🏆
Düşünce Gayet Güzel Tebrikler

N/A4

🏆Pro Tasarımcı🏆
ibrenin 320 gostermesi 320 ye kadar limitiniz var gibi bisey uyandirdi bende kaldiki 120-130 la gitmek sorun diilmis gibi geldi bana tabi yinede sen bilirsin benimki kucuk bi ayrinti eline saglik

gunyasar

🏅Acemi Tasarımcı🏅
doğru söylüyosun 320 biraz abartı gibi dikkate alacağım...

heross

🌱Yeni Üye🌱
espirili ve güzel bir çalışma ellerinize salık

mc_mrt

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.gravideo.org
Bence Daha Fazla Afiş İncelemelisin.
Bu sayede Afiş Standartlerını, Kopozistonu Ve Anlatım Biçimlerini Öğrene Bilirsin.
Ayrıca Forumdaki Afiş İle İlgili Konuları ve Çalışmaları Takip Edersen Daha Kaliteli Sonuçlar Elde Edebilirsin. Kolay Gelsin İyi Çalışmalar

blueden

Kreatif Stratejist
👑Efsanevi Grafiker👑
fikir güsel çalışmanda çok güsel ama hızı kaportanın üzerine denesen bide daha iyi durur bence böle dışarıya fırlamış bgibi duruyor sanki emeğine sağlık güsel bir çalışma.

Sahadagiy

🏆Pro Tasarımcı🏆
Web sitesi
sahadagiy.net
slogan güzel, düşünce güzel, ama uygulamada sorun scream yanlış 6yazmadıysam azraili çağrıştırmadı bana 320 sürat normal yolda yapıcakaraba da yok diğer arkadaşlara katılıyorum 320 yapabilişrsiniz der gibi olmuş direksiyondaki kişi camdan dışarı çıkmış kaza yaptıysa neden hala direksiyon elinde yok yolda ise o yanındaki içerde bu neden dışareda gördüğüm kadarı ile üstü açık bir araba da değil sana fikrimi sölemek isterim normal bir yol
arkadaki hız kadranı güzel olmuş zemine gerçek araba hızlı giden bir araba sanırı karşılaşmışsındır yol blurdur araba net kendinde yapabilirsin direksiyondaki kişiye trafik canavarı olmayın işaretini başına yerleştri ama zemin olsun boş duruyo tebrikler ellerinize sağlık
Saygılarımla...

mr.circassian

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
görselin ciddi durmuyor hocam yani çığlığın suratı orda ne arıyor allah aşkına yani insanları uyarırkende kan,vahşet,azrail gibi unsurları kullanmanı pek tavsiye etmiyorum afişler insanları korkutarak değil bilinçlendirerek yapılmalıdır.kolay gelsin:)

karantina

♾️Grafik Gurusu♾️
Web sitesi
deryademir83.blogspot.com
azrail biraz tırsmış galiba:)fikir başarılı ama görsel olarak verilmek istenen mesajla örtüşmemiş bence.Bence daha iyi işler çıkarırsın emeğine sağlık