Neler yeni

Yeni mesajlar Yeni konular En çok mesaj En çok tepki En çok görüntülenen

tabelacıseyfiusta

🌱Yeni Üye🌱
SEIKO
MIMAKI
INFINITI
DGI
MYJET
ROLAND
TEKNOJET
GHONGZHENG
SAPPHIRE
VUTEK
LONGCOLOR
vs....
vs...
vs..
vs.

Baskı Makinenizle ilgili problem ve şikayetlerinizi Bildirebilir bu konuda yardım talep edebilirsiniz.

İLETİŞİM İÇİN MESAJ BIRAKINIZ...

>
bende dgı vt 92 makına var fakat encoderi okuyan sensör arızalandı bulamadı yardımcı olursanız sevinirim

ünlüoglu reklam

🌱Yeni Üye🌱
bilgi

merhaba kardeşim benim senden 2 ricam olacak bir bende vista u16 pulas zaar kafa bi makina var ben makinayı 2 ci el aldım makinada deforme olmuş yerler var önceki vatandaş bazı yerlerine fiziki hasarlar vermiş mesela fleksi kabloların degişmesi lazım 2 ci si ise bu makinanın dırayvırları yok elimde bana yardımcı olursan sevinirim şimdiden teşekkür ederim verecegin bilgi için saygılar

ozel1

🌱Yeni Üye🌱
merhaba arkadaşlar 3 yıldır roland SJ1000 kullanıyorum. Bu süre içerisinde birçok kez bilgisayarıma format attım ve makinayı tekrar tanıtma konusunda bir sorun yaşamadım. Geçen hafta bilgisayarıma format attım. 1 haftadır makinayı bilgisayara tanıtamıyorum. baskı için roland versaworks kullanıyorum. IP adresi ataması için de PRINTSERVER. net tool isimli bir program var. Rüyalarıma girmeye başladı bu sorun...
Umarım yardımcı olacak birileri vardır...

ozel1

🌱Yeni Üye🌱
bilgisayarım devamlı olarak spooler subsystem app hatası veriyor...bunu makinamı tanıtamamla bir alakası olabilir mi???
lütfen daha önce böyle bir sorun yaşayan ya da bu konuda bilgisi olan birisi yardımcı olsun

sampiyonemre

🏅Acemi Tasarımcı🏅
abicim bendede infiiti yf 8160 plus var....makina baskıya başladıktan belirli bir süre sonra kafa aniden işin orta yerinde takkk diye bir sesle duruyor...gecen aylarda bunu yapmıştı kafa voltajlarını filan kontrol etmiştim...sorun bugüne dek olmadı...ama malum sezn açıldı ve gecenin bu saatinde dükkanımda kara kara düşünüyrum...ne yapmalıyım?bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim.

recepuncu

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Starjet 3308B+ Süpürge

Merhaba, Starjet 3308B+ makinada kafa temizlik için süpürge üzerine gidiyor ve geziyor ama süpürge makina prizinde takılı olduğu halde çalışmıyor? nasıl yapabilirim? (prize kontrol kalemiyle baktığımda her iki taraftada kontrol kalemi zayıf olarak yanmakta)

teşekkürler..

reklam42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm rolan ekosolvent baskı yapan makinam var mavi kafada tıkanıklık var nasıl açarım

reklam42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm atamec rolan ekosolvent baskı yapan makinam var mavi kafada tıkanıklık var nasıl açarım

reklam42

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm atamec rolan ekosolvent baskı yapan makinam var mavi kafada tıkanıklık var nasıl açarım

Erkan DERYA

🌟Usta Tasarımcı🌟
Web sitesi
www.istanbulreklam.com
Merhaba, Starjet 3308B+ makinada kafa temizlik için süpürge üzerine gidiyor ve geziyor ama süpürge makina prizinde takılı olduğu halde çalışmıyor? nasıl yapabilirim? (prize kontrol kalemiyle baktığımda her iki taraftada kontrol kalemi zayıf olarak yanmakta)

teşekkürler..

elektrik süpürge bağlantısını takip edersen bir adet solid state relay üzerine bağlı olması gerekli kare bir parça onun doğru çalışıp çalışmadığını bi elektronikçiye kontrol ettir...

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com
merhaba arkadaşlar 3 yıldır roland SJ1000 kullanıyorum. Bu süre içerisinde birçok kez bilgisayarıma format attım ve makinayı tekrar tanıtma konusunda bir sorun yaşamadım. Geçen hafta bilgisayarıma format attım. 1 haftadır makinayı bilgisayara tanıtamıyorum. baskı için roland versaworks kullanıyorum. IP adresi ataması için de PRINTSERVER. net tool isimli bir program var. Rüyalarıma girmeye başladı bu sorun...
Umarım yardımcı olacak birileri vardır...

slm.

Nettol ile makine ipsini görmen lazım eğer gene göremiyorsan. IPX/SPX Yükle Nowel üzerindede görür.

zlatka

⭐Deneyimli Tasarımcı⭐
Web sitesi
www.plotterservis.com

slm.

epson kafalar nozzle çapı çok ufak olduğu için boyadaki ufak bir sorunda kafalar tıkanır. tıkanıklığı açmanın şuanki geçerli yolu çok baskı yapmandır. alternatif bir yolda çok az tıkanıklık varsa 10cc. şiringa ile çok yavaş şekilde solvent basabilirsin yanlız solvent temiz olsun yoksa kafalar daha çok tıkanabilir.

ünlüoglu reklam

🌱Yeni Üye🌱
parca temini

merhaba selamlar kardeşim bende vista marka 320 lik bi makina var buna enkoder filmi - flexi kablo lazım bunu temin edermisin yada istanbuldaki ilk
getiren ithalatcısı kim bunu sormak isterim senden saygılar
tel 0.332.236 35 78 - cep 0535.276 72 35 - msn **** - unluoglureklam@************ - skpy : unluoglu reklam

snowman

🌱Yeni Üye🌱
sp 300 roland makına baskı yaparken her rengı sıyah olarak basmaya basladı temızledım tekrar aynı hatayı yaptı bende kartusları cıkardım menuden remove ınk dıye bır yere gırdım.ilk açılışta not ınk dıye bısey cıkıyor ardından system ınk dıye bısey cıkıyor eco sol 4 color veya eco sol max 4 color dıye bıseyı secmemeı ıstıyor.ardından fıllıng ınk yazıyor ve oyle kalıyor neden olabılır?

reklamci46

🏅Acemi Tasarımcı🏅
slm bende gonzeng makına var makına ölçüyü boyundan kısa basıyor ve bide toz bırakıyor yazıların kenarına kafaları temizlediysekte kar etmiyor atamec şimdiden teşekkürler

dcey

🌱Yeni Üye🌱
selam atamec bizim starjet 3308b+ baskı makinamızın kafa kontrol kartı arıza yaptı yaptırdık makina calıstı fakat tamir suresi uzun sürünce kırmızı boya hortum icinde kuruyup tıkadı ve dolayısıyla patlattı. hortumu degistirdikten sonra makina surekli pompalama yapmaya basladı hava tahliye hortumundan surekli boya atıyor kumanda ekrenı goruntulen miyor makina kafayı ortalara cekince calısıyor yada uyarı sesi veriyor bazen direk calısıyor bazen hic calısmıyor ama her halukarda kafa yerinden hic oynamıyor bi ilgilenirseniz sevinirim şimdiden teşekkur ederim

dcey

🌱Yeni Üye🌱
atamec ben sana dün mesaj yazdım okudun mu bilmiyorum ama ben tazeleyeyim sorumu
bizim starjet 3308b+ makinamız var bu makina kafa kontrol kartından arıza verdi biz yaptırdık kartı taktıktan sonra makina 2 sat kadar calıştı sonra kırmızı boya kesildi tamir suresi uzun surunce boya hortumda kurumuş ve patlatmıs ondan sonra kafayı belirli yerlere getirdiğimizde makina calışıyor diğer zamanlarda calışmıyor gosterge panosu gostermiyor kafa hiç hareket etmiyer ne yapmalıyız? şimdiden teşekkürler.......

designergun

🌱Yeni Üye🌱
Merhaba sevgili Arkadaşım....
Challenger marka 320 lik baskı makinamızın boya kesme problemi var...
Hemde bir kaç renk değil.....tamamının kesilmesi gibi bi problemimiz var...
İlk baskıya başlayınca oluyor bu..bir kaç metreden sonra bi anda tüm renkleri kesiyor...tek taraflı bi 5 metre baskı yaptıktan sonra kendine geliyor ve çift taraflı normal baskı hızında çalışıyor...
Yardımlarını bekliyorum...

sanat

🏅Acemi Tasarımcı🏅
Web sitesi
www.sanatreklam.net
infiniti marka makineme pompa kartı xaar 128 4 adet kafa almak istiyorum
uygun fiyata nerd bulabilirim.

gayereklam

🌱Yeni Üye🌱
ne tür teknik destek hizmeti veriyorsunuz.
bizim makinenin de bazı problemleri var.
ilgilenirmisiniz

konu ile ilgili info@gayereklam.com adresine mail arabilirsiniz...